Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: LINKEDIN

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0

    LINKEDIN

    Poštovani,
    molim za pomo? bilo kje vrste.
    Naime,koristim Linkedin social networking tool, ali u zadnje 3 dana mogu pristupiti tranici www.linkedin.com, no kad se idem logirati , pošalje me na redirect i to traje i traje i ne doga?a se ništa.
    Gledao sam ima li itko drugi takvu vrstu problema i koliko sam skužio, imaju i drugi problem, no svatko nešto bezveze, da je do njih ( linkedina) , btw, njihov helpdesk je navodsno katastrofa i ne objavljujui nikakve zakrpe ili nešto što bi objasnilop zašto se to doga?a, no neki tvrde i drugo, mislim na i×××× , pa jeda od njih govori da je s mijenjanjem nekih postavki u proxyu omogu?io da stvar proradi.
    naime, neki govore da treba promijeniti MTU value no naravno, ne pišu koliko on treba iznositi, jer to sam proizv?a? nije napisao, ili ja nisam uspio prona?i.
    E, da nekada se i dogodsi da ?ekam deset minuta u toj redirect fazi i da stvarno u?em na stranicu( ve?i brojputa uop?e bne usopijem u?i)
    Korisitm mozillu, ali probao sam i s operom i IE i uvijek je ista situacija.
    Napominjem da se to dogodilo otprije tri dana, da je prioje sve bilo ok, da se otpilike poklapa s ovim drugim userima koji tako?er govore da imaju problem.
    Što mi je ?initi???
    Bilo kakav odgovor i rješenje bi bil odli?no

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    210
    Rep Power
    1946
    Probao sam i stranicu mi relativno brzo otvara (ništa brže ni sporije nego ostale). Mogu?e je da je bio neki problem do njihovih servera ili do ISP-a preko kojega se spajate na Internet. Što se ti?e MTU vrijednosti, ne bi trebala imati previše utjecaja, posebno zato što je default 1490-1500. Meni je konkretno namješteno na 1492 i stranicu mi otvara bez problema. Probao sam i opciju za napraviti novi acc i za sign in i jednako brzo i u realnom vremenu (minuta najviše) mi otvori stranicu.
    Probajte namjestiti MTU, ako to ne pomaže, kontaktirajte svog ISP-a, možda oni imaju saznanja zašto je usporeno (mogu?e je ?ak i da je problem samo do odre?enih ISP-a).

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    Da, ja imam jako brzu vezu, preko 10 megabita, i strašno mi brzo otvara stranicu, no kada otvorim idem sign in i upišem svoje osobne piodatke onda jednostavno napiše redirect, što je ok, jer je i prije tako bilo, no trajalo je sekundu dvije. a sada me uop?e nme pušta. U ?emu bi još mogao biti problem.
    Napominjem da je prije tri dana bilo sve odli?no i brezo, tako?e nemam problema sa otvaranjem nijedne druge stranice, što bi moglo biti jo?š a da bih mogao utjecati na to. Obzirom da su mi neki pojedini ljudi tako?er rekli da iz svoje ku?e se bez problema mogu spojiti na stranicu onda stvarnio ne znam u ?enmu je problem.
    No napominjem da sam pronašao stranicu, evo linka gdje jednak takav problem imaju
    http://getsatisfaction.com/linkedin/top ... 4_74_98_80

    Pliz, ako išta još imate na umu, pošaljite, bih bih jako zahvalan, jer vo je sad stvrno frustriraju?e

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    kako misliš auto sign in, gdej je ta opcija, i zšto bi ona bila bitna???

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    da, ali ja ne želim biti stalnoulogiran, to ne želim.
    ima li itko ideju do ?ega bi to moglo biti. i dalje mi to predstavlja program

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    165
    Rep Power
    1941
    Imas stalnu vezu?

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    imam stalnu vezu, i to vrlo brzu

  8. #8
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    Vjerujem da na ovom forumu ima ljudi koji bi znali otprilike o ?emu se radi ili barem nabacili neko rješenje.
    Mislim da jednostavno mora biti rješenje za sve ovo!!!

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2458
    mozda im je pao regionalni server.
    probaj preko nekog proxija tipa http://bypassthis.info/
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    Probao, dajelink error, ista stvar, pušta na stranicu a kad se ide na autorizaciju ne pušta!

  11. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    165
    Rep Power
    1941
    Posto imas stalnu vezu, vjerojatno je neki problem sa IP adresom u pitanju... mozda si banan sa servisa ili nesto.

    Probaj sa normalne veze.

  12. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2458
    ili to ili imas neki kvazi-firewall ili firewall koji blokira spajanje na tu adresu? mozda koristis peerguardian ili nesto slicno?
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  13. #13
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    Sa carneta sam probao, i stvar funkcionira.
    Nisam bannan sa servisa,jer se najnormalnije spajam s drugih ra?unala,od frendova.
    A nema veze ni sa peer guardianom jer ga on propušta.

  14. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2458
    jesi ga ipak probao disable-at? (pg2) ili kliknut na "allow html"?
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  15. #15
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    Da, probao sam , na na?in da ga uop?e nisam pokrenuo i onda sam se išao ulogirat nalinkedin i opet ista stvar

  16. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    165
    Rep Power
    1941
    Stvar je u stalnoj vezi, ocito. Javi se provideru, da nisu oni nesto zeznuli.

  17. #17
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    Iskreno, ne znam što bi zeznuli provideri, kad sam se najnormalnije spajao prije, ovi su problemi otprije desetak dana.

  18. #18
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2458
    nisu provideri, vec stalna ip adresa koja je vjerojatno u bloku koji je blokiran od strane linkedina iz nekog razloga. mozda je pripadala nekome prije tko je bannan.
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  19. #19
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    Nemam stati?ku IP adresu tako da nije problem u stalnoj IP adresi, do ne?eg je drugog,imate li ikakve sugestije što bi moglo biti

  20. #20
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2458
    = Citat = Izvorno postao post-itt
    Nemam statičku IP adresu tako da nije problem u stalnoj IP adresi, do nečeg je drugog,imate li ikakve sugestije što bi moglo biti
    mozda je blokiran dns, ili provider.. ili blok ip-ova?
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  21. #21
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    165
    Rep Power
    1941
    Imam revolucionarnu ideju: pitaj njih!

  22. #22
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    Ne, ne, Nije ništa od ovoga gore blokirano, ni dns, ni provider.. ili blok ip-ova.
    Mislim da je neozbiljno ovako odgovarati, pa mislim, da je provider blokiran. to bi znacilo da je 90 posto ljudi koji su na jednom provideru blokrani. volio bih da je tako, onda bih bio miran, ali nije nažalost to to?no.
    naime,najnormlanije se spajam od frenda koji ima thomsona a ja d-link, ali ne mogu vjerovat da bi u tome bila poanta, to bi stvarno bio sf, ali više ništa ne znam.
    nažalost, ovdje samdošao po pomo?, a ne zapusta naklapanja, žeo mi je da nitko ne pomaže kosirsnim savjetom što u?initi, anesamo pisati moglo bi biti ovo ili ono.....

  23. #23
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    i da, pitao sam njih, to sam prvo napravio, dva puta sam koristio help desk od linkedina i prvi put su napisali da aktiviram cookies i da stavim linkedin kao trusted site.
    to mije ve? bilo po defaultu tako, odnosno kad sam kreirao profil to sam stavio upravo tako, a kad sam im napisoa da nije do toga onda su midrugi put napisali da sat na kompu podesim manualno. nevjerojatno ali istinito, kao ona fora vremenski razlika pa da mi se što nijeporemtilo. ali naravno da mi je sat to?an na kompu

  24. #24
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    210
    Rep Power
    1946
    = Citat = Izvorno postao post-itt
    prvi put su napisali da aktiviram cookies i da stavim linkedin kao trusted site.
    Vjerujem da si ve? probao, ali vrijedi pokušati. Jesi probao obrisati history i cookies u brow××××?

  25. #25
    Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    Jesam, imam opciju da ?im odlazim sa mozille da mi briše cookies i cijeli history..

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •