Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Tri igre - nekad i sad

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1930

    Tri igre - nekad i sad

    Daklem:

    1. Prva igra koju ste igrali (ah, nostalgija...)?
    2. Najbolja i najdraža igra koju ste igrali?
    3. Igra koju trenutno igrate?



    Evo, ja? prva.

    1. Teško se više sjetit. Imala sam Atari2600 (imam ga i sad, al su mu džojstikovi unakaženi) i mislim da sam dost dugo bila zaka?ena za River Raid.
    Od PC igrica se sje?am Prehistorika, al nisam sigurna jel to bilo prvo.
    2. Ok, ovo ?e bit lejm, al nema veze. Izme?u Tomb Raidera, Silent Hilla, Resident Evila i Drivera koje stavljam u top 4 (?) srcu mi najmilijih igara (zanimljivo da su svi naslovi osim potonjeg pretvoreni u film), na prvo mjesto ?u stavit prsatu tetu arheologinju.
    3. Ovo je opet lejm, al neka. Tomb Raider, Angel of Darkness. Nisam je još prešla zbog nedostatka vremena.

    A sad vi.

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Duga Resa
    Postova
    73
    Rep Power
    1872
    1. Prva igra koju sam igrao (ako se ne ra?unaju Super Mario, one patke koje ga?aš sa pištoljem i tetris koje sam igrao na razno raznim kopijama nintenda i Play Stationa ) je Captain Claw koji mi je bio nevjerojatno težak.
    2. Najdra?a igra. Hmm, troumim se izme?u Star Wars KotOR (Knights of the Old Republic) 1 i 2 te Mass Effect. Stavit ?u sva tri ^^
    3. Trenutno igram Half Life (kupio ga u ?etvrtak za dolar preko Steama) i zatim se bacam na Half Life 2 pa na epizode (Orange Box za 119kn u Algoritmu, definitivno se isplati).

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    1. Prince of Persia! Ali onaj 2D iz pitaj Boga kojeg desetlje?a... Ne sje?am se jel se tako izvorno zvao, ali siguran sam da se mnogi sje?aju te igre...

    2. Hmmm... Teško pitanje... Counter Strike 1.6! Taj Bog radi na 64-bitnoj Visti!

    3. Trenutno po tre?i puta igram Mass Effect. Moram si nabavit Far Cry 2, da i to vidim, pa ?u to igrat neko vrijeme. I CS naravno igram!

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1930
    Joj, da, Prince of Persia. Igrala sam i ja to. Mislim da to ?ak imam negdje na kompu sad.
    Sjetila sam se još i Pandemonium, mislim da je to isto doba bilo ko i Prince of Persia.

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2597
    1. neke trke na 286... da i to je postojalo ili onaj nogomet na C64 (nisam vise siguran)
    2. Klingon academy najbolja i jedna od najtežih (za upravljanje) igrica ikad
    3. SFC 3 , Red Alert 3 i Max Payne 2

  6. #6
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2175

    Re: Tri igre - nekad i sad

    = Citat = Izvorno postao Enigma
    Daklem:

    1. Prva igra koju ste igrali (ah, nostalgija...)?
    2. Najbolja i najdraža igra koju ste igrali?
    3. Igra koju trenutno igrate?



    Evo, ja? prva.

    1. Teško se više sjetit. Imala sam Atari2600 (imam ga i sad, al su mu džojstikovi unakaženi) i mislim da sam dost dugo bila zaka?ena za River Raid.
    Di me na?e! Se sje?aš zvuka anja, to ne?u nikad zaboravit, kad prelaziš preko stelle, pa se naaš do kraja i onda onaj kontinuirani zvuk. I tenkovi dok pucaju sa strane Tražio sam neku instalaciju za PC, ali sve neke demo ili java poluproizvodi... ovo isto sux: http://www.riverraid.org/

    ali,
    1. Hmmm.... Op?enito na kompu, pa valjda baš River Raid ili biljar na C64. Na PC-u, vjerojatno zmija pod dos-om ili oni majmuni što se ga?aju bananama. Pod windowsima wormsi, ili nfs 1 ?ak... Eh, di mi je bio mozak da sam tad to zapisivao... Ili minesweeper?

    2. Bit ?e da je HL2. Ili stalker.

    3. Cradle of Rome ili COD4. Kad se ima vremena, jel...
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1930
    Ja imam emulator (Stella) i gomilu igara koje sam poskidala s ovog sajta mislim: http://www.rom-world.com/dl.php?name..._2600&letter=R i tu odma imaš River Raid. Ajme, a ti zvukovi. Sve su igre imale iste zvukove zapravo.

  8. #8
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2175
    Nooo, probah 2 river raid DL linka i oba su mrtva! The pain, the agony What a world...
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1930
    Oš da ti pošaljem ja na mail igricu? Ti si dotle skini Stellu.

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    210
    Rep Power
    1936
    1. Hmmmm...kad je to bilo...uglavnom, sigurno je bilo kod frenda na Segi 64 (mislim da se tako zove konzola ili Mega Sega nešto Uber Super Cool, uglavnom Sega)
    2. Heh...recimo C&C onaj prvi, originalni...nakon toga je došao Red Alert
    3. CoD4, za to se uvijek na?e vremena...a Far Cry 2 i Red Aler 3 mi stoje neinstalirani...a C&C3 sam po?eo i nikako na?i vremena nastaviti

    Kad se sjetim svega iz to?ke 3, ova tema je depresivna

  11. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Meni je jedna od dobrih novijih igara Guitar Hero III! Najja?e je kada nakon nekog vremena odlu?iš prestat igrat, pa pogledaš bilo što oko sebe, i sve ti se deformira pred o?ima!
    Kao, u igri moraš konstantno pratiti samo par stvari i tipkat u ritmu, i kako u tim trenucima o?i rade iznimno brzo, valjda ostavlja neku posljedicu nakon toga. Al fora je osje?aj!

  12. #12
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2175
    Igrao sam sli?ne stvari, kad ti se približavaju odre?ene kocke, i u odre?enom trenutku moraš pritisnuti odre?enu tipku da bi dobio odre?eni ton, a sve u ritmu pozadinske glazbe. Koliko znam, isto ko i Guitar Hero, samo što ovoga ima i free na netu

    E da, što se ti?e broja 2, nisu ni Soldiersi loši ili ST:Armada... ?ovje?e, to sam igrao na S3 sa 1 MB RAM-a....E da, i Jedi Knight 2 mi je bila zakon... Sweet times.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  13. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    118
    Rep Power
    2207
    1. Tetris. Zbilja.
    2. Dvoumim se izme?u Blade Runnera i The Baldur's Gate
    3. Pin the tail on VidiLab
    Manamanam... tu-tuuu-tu-tutu

  14. #14
    Moderator
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    91
    Rep Power
    2202
    1. Prva igra koju ste igrali (ah, nostalgija...)?

    Nešto tipa memory sa slovima sredinom sedamdesetih na nekakvom terminalu Eniac ili Univac ra?unalu veli?ine sobe u SRCE-u. Kod ku?e Manic Miner na Spectrumu 48K, Wizard of War na Commodoreu 64, Monkey Island na Amigi, a na PC-u mi je prva igra bila Prince of Persia ili Tetris, nisam 100% siguran.

    2. Najbolja i najdraža igra koju ste igrali?

    Duke Nukem 3D

    3. Igra koju trenutno igrate?


    Call of Duty: World at War SP/MP; Day Of Defeat Source MP

  15. #15
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2175
    Definitivno najšarolikije, i najrazli?itije igre Sweet.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  16. #16
    Member
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    86
    Rep Power
    2120
    1. Prva igra koju ste igrali (ah, nostalgija...)?

    To bi bio Dig Dug na komodorcu. Onaj mali vrag šta je kopa kroz zemlju i napuhuje krtice i zmajeve. Tko bi ga više znao.

    2. Najbolja i najdraža igra koju ste igrali?

    Freespace 2. Nešto toliko epsko se samo jednom pojavi na ra?unalima. Preveliko i preopširno za jedan post.

    3. Igra koju trenutno igrate?

    Kako sam završio novi Tomb Raider: Underworld, navukao sam se na odli?ni Left 4 Dead kojem je zada?a popuniti pokoje zimsko popodne.
    Under my umbrella-ella-ella-e-e-e

  17. #17
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2175
    = Citat = Izvorno postao Enigma
    Oš da ti pošaljem ja na mail igricu? Ti si dotle skini Stellu.
    ?ovje?e - isto je sve! Identi?no, i River Raid, i onaj cajo šta naganja lopova, to sam igro na "Rambo gaming konzoli" pa onaj lock'n'chase itd... Identi?no, ludnica ?ak i onaj neki bug da ti se avion u River Raidu odmah na startu zaletava u zid desno
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  18. #18
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1930
    = Citat = Izvorno postao RypER
    = Citat = Izvorno postao Enigma
    Oš da ti pošaljem ja na mail igricu? Ti si dotle skini Stellu.
    ?ovje?e - isto je sve! Identi?no, i River Raid, i onaj cajo šta naganja lopova, to sam igro na "Rambo gaming konzoli" pa onaj lock'n'chase itd... Identi?no, ludnica ?ak i onaj neki bug da ti se avion u River Raidu odmah na startu zaletava u zid desno
    Hihi. Drago mi je što uživaš.

  19. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    165
    Rep Power
    1931
    1. The Lost Vikings na Amigi, iz vremena kada je piratstvo bilo romanticno i Blizzard je radio dobre igre

    2. Jako tesko pitanje... Srce ide prema C&C serijalu i prvom Red Factionu, a razum prema Hearts Of Iron i Age Of Empires. Tesko za odgovoriti bez da zanemarim neku igru ili zanr .

    Rise Of Nations i James Pond su igre na kojima sam proveo najvise vremena po jedinici vremena. Kod prve je ostala legendarna 13 satna multiplayer partija (bez presa, samo WC pauza), a kod druge dva tjedna bolova u palcima i vratu nakon cijelodnevnog maratona.

    3. Call Of Duty 5 Zombie Mode sa frendom u coopu, Hears Of Iron (vjerojatno cu ga igrati zauvijek), pokusavam preci GTA IV i gubim zivce na tome, Guitar Hero III mi ne odgovara pa vise uzivam u Rock Bandu (i razmisljam o bubnjevima za istu). No ne igram se vise od 3-4 sata tjedno, osim ako mi drustvo dode pa nabacimo neku party igru.

  20. #20
    Member
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Duga Resa
    Postova
    73
    Rep Power
    1872
    Evo, prešo Half Life tako da sad igram dvojku

  21. #21
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2597
    Poceo igrat GTA4 i skuzio da mi treba nova graficka ODMAH
    ovo jednosatvno guta rame za poludit

  22. #22
    Member
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Duga Resa
    Postova
    73
    Rep Power
    1872
    Vidim po netu kako se pljuje po GTA4 da je neoptimizirano sme?e, previše guta a ne daje ništa posebno.
    Ina?e evo, sad prelazim Half Life 2: Episode Two

  23. #23
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2448

    Re: Tri igre - nekad i sad

    = Citat = Izvorno postao Enigma
    Daklem:

    1. Prva igra koju ste igrali (ah, nostalgija...)?
    2. Najbolja i najdraža igra koju ste igrali?
    3. Igra koju trenutno igrate?
    daklem.. prve igre se ne mogu sjetit, jer je vjerojatno bila na nekoj 386-ici ili 486-ici dok sam bio mali.

    2. to dijele 3 igre: Civ3, UT i Diablo2. na sve njih sam potrosio previse dana pod suncem. (a civ3 jos igram, preko neta.
    3.civ3, naravno.. sad cu, for old time's sake instalirat startrek klingon academy i vratit se u doba osnovne skole.
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  24. #24
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Sje?a li se starog hita Heroes of Might and Magic III? Ako ne - sram vas bilo!

    To ja zovem igrom. Gameplay ubija sve današnje igre, a multiplayer totalno owna, bilo u hotseatu ili prek neta.

  25. #25
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2175
    He,he, hotseat Mrežno igranje bez mreže
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •