Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: RED ALERT 3

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2597

    RED ALERT 3

    Jel tko igrao ? Dojmovi? da li je ispunila ocekivanja ili je EA zasrao jos jednu legendu....

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2272
    Nisam ni znao da je izašlo... i mene zanimaju dojmovi da znam dal da dam šansu?
    "Velikodušnost bez premca"

  3. #3
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2175
    Davno igrao samo jedan dio. Danas jedva nalazim vremena za igre.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2597
    = Citat = Izvorno postao RypER
    Davno igrao samo jedan dio. Danas jedva nalazim vremena za igre.
    nazalost isto i ..... osim svake subote kad imamo LAN

  5. #5
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2175
    B'stard.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2597
    = Citat = Izvorno postao RypER
    B'stard.
    Don't hate me because I'm beautiful

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    16
    Rep Power
    0
    Igra suxxa big time...meni osobno

    Red Alert je umro

  8. #8
    Moderator
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    91
    Rep Power
    2202

    Re: RED ALERT 3

    = Citat = Izvorno postao Grga
    Jel tko igrao ? Dojmovi? da li je ispunila ocekivanja ili je EA zasrao jos jednu legendu....
    Tko zna nešto o franšizi mirne duše bi mogao re?i da RA3 ispunjava o?ekivanja, pitanje je jedino da li volite samu franšizu. Ako nikada niste bili njom oduševljeni, onda vas ni ovaj nastavak ne?e iznenaditi. Igra je fino ušminkana, nabrijana, ali optimizirana da radi na normalnim ra?unalima što je jedan ogromni plus, uostalom pro?itajte Bozovu recenziju u novom broju PC Playa ako meni ne vjerujete.

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2597
    posto sam presao igricu moram rec da mi je ostavila vecinom jako pozitivan dojam.. grafika je dobra al sam ocekivao bolju ... najveci plus ide nemogucnosti izrade ''garant taktike'' sto je prisutno u svim ostalim RTS-ovima , ova igrica ima toliko mogucnosti taktiziranja i nacina unistavanja da je nemoguce napravit bunker. Takoder svaka strana je dovoljno razlicita te su sve balansirane (za razliku od RA2 di su saveznici bili enormno jaci)
    velika pohvala ide i skupljanju para koje je dobro rijeseno tj. ne treba se previse brinut oko njega (osim izgradnje rafinerija te obrane istih)
    Filmovi su odlicni vidi se da nisu stedili na produkciji , prica je takoder zadovoljavajuca (iako je malo isfurana zbog 1. i 2. nastavka)
    negativnosti su velika bugovitost prije 1.03 izdanja... neujednacen AI koji vecinom ovisi o mapi na kojoj igrate ... takoder me zivcira nacin na koji su oznacene selektirane jedinice jer bespotrebno nagrduje grafiku a ne sluzi nicemu pretjerano ...
    osobno obozavam RA iako su pretjerali sa RA2 i delfinima i slicnim sranjima te mi je jedino zao sto ta pretjerivanja nisu makli u RA3

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •