Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Moj mali osvrt: Razer DeathAdder & Destructor!

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ?akovec - Gospi?
    Postova
    89
    Rep Power
    1994

    Moj mali osvrt: Razer DeathAdder & Destructor!

    Nakon skoro mjesec dana upita i ?ekanja za Razer periferiju u HGspotu, kona?no stižu Razer proizvodi….odma ja naru?ujem i evo danas napokon došli doma! Pa da zapo?nem...





    DeathAdder mi baš i ne izgleda previše siguran u tom svome paketu, pa bi se moglo desiti da prilikom tansporta do?e do malih ogrbotina ( to je moje mišljenje )



    Što se ti?e Destructora on je stavljen u svoju „futrolu“ i nema šanse da mu se može što desiti. Jedan veliki + za Razer



    Sve u svemu solidno pakiranje, a što se ti?e samog izgleda, nema se tu što puno za govoriti. Fantasti?an izgled i iz vana, a i odli?an je sam izgled modela, tj. komad periferije!



    Sam izgled DeathAddera meni je vrlo dobar i moram se pohvaliti da mi odli?no leži u ruci, ko da sam dao naru?bu da mi ka slože, tak da sam s te strane zadovoljan.



    Destructor pak na prvi pogled izgleda kao obi?na podloga sam malo neobi?nog oblika! Neznam koji je to to?no materijal, al sam na?uo da je to nekakva mješavine gume i nekakva posebna vlakna! Kad stavite miša na tu podlogu, on se preporodi. Savršeno „leti“ po podlozi…



    Neznam više što trabunjati jer se ve?inom ve? sve i zna o ovim proizvodima. Ono što je za mene bitno je to da se sad moram malo „preobraziti“ i uhvatiti se igara da i što prije se prilagoditi na novi miš koji je dosta brzi!



    DPI Switcher mi je bio postavljen na 1800DPI-a ( što je i maximum), ali mi je to malo prebrzo pa sam ga podesio na 900DPI-a, i mogu re?i da mi to najbolje paše.

    Evo mali pogled na DeathAddera i Logiecha Pilot koji je ve? u mirovini!



    Što se ti?e drivera, ?itao sam po drugim forumima gdje su ljudi oslovno pljuvali po njima, al ja fakat ne vidim po ?em su pljuvali, driveri su po meni dobri…driveri ko driveri. Mada se uvijek može bolje!

    I što na kraju re?i o svemu tome! Razer radi odli?nu periferiju i u to nema sumnje! No sad dal valja te novce treba dobro provjeriti. DeathAdder nije u vrhu najboljih, a Destructor je po meni najbolja podloga za mišeka koja se trenutno može na?i! Uglavnom za sad sam zadovoljan



    Dal kupiti Razer proizvode? Kako tko! Prvo ih treba isprobati, dal leže u ruci i odre?i se poprili?no dosta novca da bi ste mogli uživati…uvijek kažem „Tko voli, nek izvoli“
    Znam da sam cijelo vrijeme samo nekaj trabunjao, i ništa nisam konkretno rekao… al možda sam kome i pomogao!

    I evo još jedna slika za kraj...



    To bi bilo sve od mene! Živjeli
    P55A-UD3R // i5 750 // Sychte Kataa 3 // G. Skill 4GB DDR3 // HD5850 // WD 1TB // Chief 650W TS //
    Bach VX // 2232BW // X-540 // Lysoca & DeathAdder & Destructor // Sennheiser PC 151 //

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Lijepo lijepo. Svaka ?ast na trudi i fotkama!

    Mislim da nikada nisam probao Razer miševe, tipkovnice jesam... Ugl. o topkovnicama mogu re? samo dobre stvari.

    Ugl., Razeru svaka ?ast, no moj Logitech MX518 mi je sasvim dovoljan za pogodit komarca u lijevo jaje u Counter Strike-u!

  3. #3
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2188
    Destructora smo imali prije par brojeva sa jednim mouseom. Nego, ?ime je Razer zaslužio do?i u tvoj dom, nije to baš jeftina periferija?
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ?akovec - Gospi?
    Postova
    89
    Rep Power
    1994
    ?ime je zaslužio! Pa, mislim da je razer jedan od najboljih kaj se ti?e periferije, a ja bi za periferiju izvdvojio dosta novca!
    Jer ipak perfiferiju koriš svaki dan i moje je mišljnje da na to ne treba štedjeti! Pa evo...
    P55A-UD3R // i5 750 // Sychte Kataa 3 // G. Skill 4GB DDR3 // HD5850 // WD 1TB // Chief 650W TS //
    Bach VX // 2232BW // X-540 // Lysoca & DeathAdder & Destructor // Sennheiser PC 151 //

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Volim ljude koji kažu da na ne?emu ne treba štedjet!

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zabok
    Postova
    302
    Rep Power
    2051
    Poglete moju periferiju i recite da štedim xD

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Poglete moju periferiju i recite da štedim xD
    Zvu?nici dovoljno govore...
    Ubio bi za jedne takve... Ili dao 2 i pol soma kuna.

    (Prije ovo prvo... )

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zabok
    Postova
    302
    Rep Power
    2051
    Nikada mi ne?e biti žao novaca koje sam investirao u ta ?uda.Istina da sam ih nabavio za dosta manje novaca nego da ih kupujem u ducanu ali zbilja vrijede svake kune.Barem meni.

    Bez obzira na tip glazbe imaju snage za sve žanrove.Evo ju?er sam nakon skoro godinu dana na onboard zvu?noj stavio i x-fi gamer i jednostavno se preporodio.Razlika je barem u 30% boljem zvuku...a ?ak se i sam nivo glasno?e još povisio...uglavnom sad je brutalno...a susjedi me mrze

    ?injenica je da su doti?ni zvu?nici ve? godinana broj 1...a to dovoljno govori o njihovoj kvaliteti...a i dizajn ni dan danas nije out.

    A tek izrazi lica prijatelja i kolega koji doma imaju one ms male za 30kn...aaaaaa...neprocjenjivo.

  9. #9
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2188
    Nekad sam i ja više bio u tom svijetu. Danas mi samo treba funkcionalnost za OK lovu.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •