= Citat = Izvorno postao amd freak
Mora ti bit na umu par stvari:

1.?asopis ne neku ruku živi od sponzora jel?
2.Iskreno se nadam da si ?itao da su recenzenti sami birali komponente
3.Za pitanja i savjete služe helpdesk i ovaj forum
4.TO je više bila neka zezancija i poklon ljudima u vidiju da izabiru komponente
5.Overkill je uo?ljiv ali smatraj to poklon recenzijom vidija-za Boži?
1. Apsolutno, ali ukoliko i ti isti sponzori svojim novcem uvjetuju da se njihove komponente navedu kao ultimativne, novinarstvo gubi svoju svrhu, zar ne?
2.citat s naslovnice: "Specijalni tim vidilaba probrao je najbolje komponente u doma?im trgovinama i složio ultimativni pc za najzahtjevnije", zna?i, valjda su sami birali komponente.
3.Što se ti?e savjeta i help deska svaka ?ast, ja pri?am o ?asopisu, za što služi ovaj podforum, za osvrte, pohvale i kritike na ra?un ?asopisa.

Samo sam želio re? da bi volio kad bi naši ?asopisi koji prate ovu tematiku, a izlaze kao mjese?nici, malo temeljitije, korisnije, iscrpnije davali ljudima informacije o najboljem na tržištu, a za najmanje novaca, što nije slu?aj, recenzije jednostavno nisu detaljne ni objektivne svaki put, o?ito da ?asopisi žive od sponzora, neka ovo ne vrije?a vidi, mogao sam isto napisati i na bugovom forumu, volio bih kad je neki veliki test u pitanju, da bude napravljen na na?in na koji to rade najja?i hardware site-ovi, pa bi onda svima bilo jasno da u konfiguraciji za 6k kuna, kakva je predtavljena, ne kupuju 400w napajanje za 150kn, jer bi im moglo kroz neko vrijeme sve te silne komponente poslati na vje?na lovišta, ve? da kupe fortronPNF za 50 kn više, jer ima 300w na 12v railu, recimo....to bi bilo korisno.....

Žao mi je što se ne slažeš s mojim razmišljanjima, ali svako tko bi radio na taj na?in, vrlo brzo bi zaradio respect ?itatelja, a sad bi li naljutio sponzore i ugrozio svoju egzistenciju, to je drugo pitanje, koje mene kao krajnjeg korisnika koji kupujem ra?unalo na temelju pro?itane preporuke, na kraju krajeva niti ne zanima.

Pozz!