Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Hydra browser

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    21
    Rep Power
    0

    Hydra browser

    Za sve koje to mozda zanima (i vole isprobati nesto novo...) evo link za download Hydra web browsera - http://www.hydrabrowser.com . Hydra je razvijena u VS.Netu pa ce vam trebati .Net Framework 2.0. Trenutna verzija je 1.0. Browser je krcat mogucnostima, no na zalost jos nisam stigao napraviti help. Jos uvijek je dostupan samo na engleskom, ali uskoro ce biti i verzija za CRO.

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2607
    Svida mi se ovaj Office 2007 look ... aj bas cu probat na sta to lici

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao itf4n
    je li to bazirano na IE-u (renderiranje stranica)
    Da. U razvoju je koristena web browser kontrola iz VS .Neta (dakle ovo nije klasicni IE Shell browser). Zao mi je sto jos ne uspijevam naci vremena za help, jer s obzirom na kolicinu dodataka treba citava knjiga da bi se sve opisalo. Radim na tome da napravim video help koji cu staviti na web, ali prije polovice 12 mjeseca tesko da cu stic. Nadam se da ce vam se program svidjeti, jer mi nije bila namjera napravit klasicni browser, vec vise neku vrst pomocnog programa za surfanje (ugradjen Google translate, Babelfish i Tranexp prevoditelji, YouTube downloader, RSS Reader, dodano mnostvo favorita - neki manje, neki vise zanimljivi, Form Filler, AutoLogin, Preseti (spremite vise stranica u grupu i otvarate ih jednim klikom), Power search (selektirate pojam/frazu i pretrazujete web, slike, video ili wikipediu u potrazi za trazenim pojmom na vise trazilica istodobno), ubacena je i hrpa gadgeta koji se otvaraju u Sidebaru (unit converter, kalkulator, konverter valuta, hrpa igrica), omoguceno dodavanje bookmarkleta/faveleta u kontekstni izbornik, tu je i definiranje korisnika - vise ljudi moze koristiti browser pod istim Windows loginom a da svi imaju svoje vlastite postavke, potom imate i online backup postavki, tako da mozete sinkronizirati postavke na kucnom racunalu s onima na poslu, itd. itd. itd.). Normalno da ne radi sve savrseno, ali mislim da vrijedi isprobati.

    Pozdrav!

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2282
    hydrabrow×××× kakve ti veze imaš s tim browserom jer vidim reklamiraš ga ovdje i sl... pa me zanima :=)
    "Velikodušnost bez premca"

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao oKRamxII
    hydrabrow×××× kakve ti veze imaš s tim browserom jer vidim reklamiraš ga ovdje i sl... pa me zanima :=)
    Sorry ako gnjavim ljude. Hydra je zapravo moj uradak, dovrsen (relativno) prije par dana, pa me zivo zanima kakva je recepcija ljudi. Ispricavam se svima zbog nametljivosti.

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2607
    EventType : cl0 P1 : hydra.exe P2 : 1.0.0.0 P3 : 4739942d
    P4 : hydra P5 : 1.0.0.0 P6 : 4739942d P7 : 91 P8 : ef
    P9 : system.invalidoperationexception

    Nazalost nakon sto sam je instalirao mi se pri pokretanju rusi
    Mozda jer imam 64 bitne windowse

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao Grga
    EventType : cl0 P1 : hydra.exe P2 : 1.0.0.0 P3 : 4739942d
    P4 : hydra P5 : 1.0.0.0 P6 : 4739942d P7 : 91 P8 : ef
    P9 : system.invalidoperationexception

    Nazalost nakon sto sam je instalirao mi se pri pokretanju rusi
    Mozda jer imam 64 bitne windowse
    Eh sad Nazalost (moju) to ne bi smio biti problem. Odmah sam malo prelistao net i vidim da ta greska obicno znaci da nisu svi dll-ovi na svom mjestu. Ja sam isprobao instalaciju na 10-ak racunala (WindowsXP 32-bit) i sve je radilo OK. Aplikacija za rad treba mshtml.dll i wmp.dll, oba ova dll-a morate imati ako imate IE i Media Player. Koristila bi mi informacija da li se rusi odmah po pokretanju ili pak prikaze neki screen.
    U svakom slucaju hvala na zelji da isprobas software.

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2607
    prikaze se onaj logo i onda paf
    BTW
    svida mi se logo

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao itf4n
    skinuo sam i svi?a mi se ... premda je malo bugovit ... zanima me kako si napravio su?elje, koje si kontrole koristio ?
    DotnetBar. Bugovit nazalost mora biti - u najboljem slucaju najmanje onoliko koliko i IE , iako priznajem da ima tu jos dosta mjesta za korekcije, samo sto kad korigiras nesto, obicno zavrsis tako da uskoro korigiras korekciju korekcije, et ad infinitum... Nadam se kompletnom refactoringu na proljece, kad bude vrijeme pospremanja.

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2282
    = Citat = Izvorno postao hydrabrowser
    = Citat = Izvorno postao oKRamxII
    hydrabrow×××× kakve ti veze imaš s tim browserom jer vidim reklamiraš ga ovdje i sl... pa me zanima :=)
    Sorry ako gnjavim ljude. Hydra je zapravo moj uradak, dovrsen (relativno) prije par dana, pa me zivo zanima kakva je recepcija ljudi. Ispricavam se svima zbog nametljivosti.
    Ma nema tu nikakvog beda, samo naprijed zanimaju nas uvijek ovakvi uradci samo ?isto radi informacije da se zna
    "Velikodušnost bez premca"

  11. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    21
    Rep Power
    0

    Nova verzija

    Najprije - Hvala Vidiju na objavljenom clanku! Ugodno iznenadjenje Hydra 1.0.1 je dostupna za download (s prijevodom na hrvatski). neke su stvari dodane, neke ispravljene. Ukoliko ste vec downloadali staru verziju, morat cete je deinstalirati kako biste instalirali novu (upute cete pronaci na stranici). Eh da, i stranica je prevedena - sad mozete ici i na http://hr.hydrabrowser.com
    Pozdrav svima

  12. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao itf4n
    Svaka ?ast
    Trudim se Jos da nadjem vremena za help... (radim na tome)

  13. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2282
    Dobro, ide to tebi :=)
    "Velikodušnost bez premca"

  14. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2607
    svaka cast nadam se da ce ova verzija raditi na 64-bit sucelju

  15. #15
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2185
    Nadam se da ste primijetili da je, sada ve? u prošlom broju, kolega odradio recenziju ovog browsera.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  16. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao RypER
    Nadam se da ste primijetili da je, sada ve? u prošlom broju, kolega odradio recenziju ovog browsera.
    Naravno da sam primjetio Iznimno sam zahvalan na podrsci. To mi je bio motiv da se jos vise potrudim.
    Jos jednom hvala!

  17. #17
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2185
    Sad ja nisam primijetio tvoju zahvalu od subote. My bad
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  18. #18
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2607
    nazalost jos uvijek ne radi u x64 sucelju

  19. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao Grga
    nazalost jos uvijek ne radi u x64 sucelju
    ...a rekoh ti nadam se to popravit do ozujka.
    Pozdrav!

  20. #20
    Senior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zabok
    Postova
    302
    Rep Power
    2048
    = Citat = Izvorno postao hydrabrowser
    = Citat = Izvorno postao Grga
    nazalost jos uvijek ne radi u x64 sucelju
    ...a rekoh ti nadam se to popravit do ozujka.
    Pozdrav!

    Samo naprijed,ve? sad si uradio vraški dobar posao.Tko zna danas-sutra što ?e se desiti.Možda postaneš konkurent internet exploreru i mozzili.

  21. #21
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2185
    Odma sa postom u neku škrinjicu koju ?emo otvoriti za 2-3 godine, pa vidjeti šta je bilo
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  22. #22
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    21
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao RypER
    Odma sa postom u neku škrinjicu koju ?emo otvoriti za 2-3 godine, pa vidjeti šta je bilo
    hehe, lijepe rijeci... dabogda se pozlatile Ne polazem bas nadu da cu ugrozit FF ili IE (niti Operu, da se ljubitelji iste ne bi nasli uvrijedjeni), ali valjda ce Hydra nac svoje mjesto pod suncem.

  23. #23
    Senior Member
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Carantaine,ku?a sa mitraljezom,motam se kraj stepenica!
    Postova
    845
    Rep Power
    2192
    Na? ?e sigurno!
    http://www.testriffic.com/result/results.php
    Životni san mi je da postanem profi nogometaš!
    http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=79882

    LONG LIVE THE NAPREDAK,DOWN WITH ZAMP.
    FORZA NK ZAGREB!

  24. #24
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2282
    Potencijala se zasigurno ima... =)
    "Velikodušnost bez premca"

  25. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    21
    Rep Power
    0

    Ispravke

    Evo nove nadogradnje... Nista novoga na povrsini, ali sad Hydra 'trosi' manje RAM-a od konkurencije (naravno, to se odnosi na Working bytes dio memorije koji pokazuje Task Manager, Private Bytes su i dalje na istoj ili nesto manjoj razini). Sad Hydra uzima oko 30-ak MB za 10 otvorenih tabova.
    Inace, tko ima instaliranu prethodnu verziju treba izbrisati file version_old.txt u mapi gdje je Hydra instalirana da bi proradio auto-update, dakle ne treba radit reinstalaciju od nule (bug koji je sada ispravljen, bar se nadam
    Radim na instalaciji za 64bitna racunala, pa bi i to trebalo bit uskoro dostupno.
    Pozdrav!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •