Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Optima ADSL traffic

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    19
    Rep Power
    0

    Optima ADSL traffic

    Ako ce nekog zanimati, bas cu aktivirati Optima ADSL traffic uslugu. Kako za Optima DSL ponudu (one prave scene 3 Mbit Flat 150 kn treba bit provucen njihov kabel i centrala do vaseg kvarta) nemam trenutno uvjete, uzeo sam traffic opciju. Opcija se sastoji od placanja brzine ISPu poput T-coma, Iskona itd., a promet se placa Optimi. Ukratko placam 80 kn T-comu za brzinu, koristeci njihovu infrastrukturu i 70 kuna Optimi za promet (15 Gb umjesto 5 Gb na T-comu). Sve skupa me dode 148 umjesto 138 kn, bez da prebacujem telefon. Nije neko rjesenje, ali dok mi Optima ne dovuce kabel, prolazi
    Lubarsky zakon:
    Uvijek postoji jos jedan ''bug''

    Svaki sustav koji ovisi o pouzdanosti ljudi(pogotovo onih iz Redmonda), je nepouzdan.

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2607
    Ja sam se odlucio prebacit na Iskon flat 2 Mbit i telefonska pretplata za 170 kn

  3. #3
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2186
    Yap, ja sam isto na .duo za 150 kn flat 1024 + telefonija...
    Taman su me uvukli u zadnjim danima stare akcije tak da mi ni ne pove?avaju brzinu ni ništa... I ovak je dobro, glavno da je flat.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •