Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Zvuk

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    4
    Rep Power
    0

    Zvuk

    Imam jedan problem...prije nekih godinu dana i 3 mjeseca kupio TV karticu i gledanje TV je sasvim u redu...ali kada snimam nesto s TV...i kasnije pregledavam s harda diska preko WMP zvuk kasni 1-2 sec...Probao sam mijenjati postavke zvuka i video formata…iako ima puno mogu?nosti i nikako da mi se poklopi. Slika ide puno brze od zvuka i to je onako dosta primjetljivo.



    Jel to do TV kartice ili...



    Ina?e. imam LEADTEK 2000XP Expert TV karticu...molio bih da me malo uputite zbog ?ega dolazi do greške.. jel to tv kartica ili zvu?na ?

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Carantaine,ku?a sa mitraljezom,motam se kraj stepenica!
    Postova
    845
    Rep Power
    2192
    Mogla bi biti zvu?na da je preslaba...

    ?ekajte ostale savjete!
    http://www.testriffic.com/result/results.php
    Životni san mi je da postanem profi nogometaš!
    http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=79882

    LONG LIVE THE NAPREDAK,DOWN WITH ZAMP.
    FORZA NK ZAGREB!

  3. #3
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2185
    Ja bih prvo smanjio kvalitetu snimanja, rezoluciju, bitrate... Mašina valjda ne podnosi snimanje u tolikoj kvaliteti. Nisi rekao u kojem formatu snimaš, kojoj rezi, koji bitrate, koji softver itd....
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    Ovako video format je DVD, audio device mi je Realtek AC97 Audio, Audio Record Line je Stereo Mix....ja se ispricavm sto mozda nisam jasan..ne kuzim se ja previse u to...zato i pitam vas za misljenje...

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2607
    inace tv kartice snimaju nekomprimirani video koji zauzima jakkooo puno prostora ali ga se lako zapisuje ... e sad ako ti je slucajno ukljucena neka kompresija moze bit da ti komp ne moze bas izdrzati takav tempo (napisi koji komp imas) ili je greska u postavci codeca
    druga mogucnost je da bi ti kartica trebala radit sama hardware kompresiju ali ti je kompresija zvuka prebacena na zvucnu ili nije ukljucena

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    Ovak konfiguracija kompa je ovakva

    AMD Athlon 64 3000+
    RAM, 1GB DDR
    X800 XL 256 MB
    HARD 200 GB
    u maticne se nikada nisam kuzio..ali na maticnoj je i zvucna...

    ne znam jel treba nesto specificno....i btw. do tamo gdje si napisao da napisem kakav je komp donekle kuzim, ali ono poslije apsolutno nista...mozes to ipk malo pojasniti...nesto napisat konkretno da napravim...ili isprobam

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2607
    skini s neta ACE Mega CoDecS Pack to bi ti moglo pomoc ako to ne mozes (iz nekog razloga) nac skini K-Lite Codec Pack
    to bi ti moglo pomoc

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    nasao sam i downloadao....ove mega....a ne kuzim kak to pomaze, zar nije to nesto onak hardwerska greska...btw. vec sam prije ovih i imao neke codece....budem isprobao ja samo me zanima kak to moze pomoci...ti codeci?

  9. #9
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2185
    Heh, ko japanci i englezi smo
    Ništa, malo pomalo ?emo, mašina ti baš i nije nešto slaba, ali da je sve u redu, trzanja ne bi smjelo biti. Dam se kladiti da je ve?i problem slika, tj. procesor je toliko zauzet obradom slike pri snimanju da se to o?ituje na kašnjenju zvuka. Probaj namjestiti rezoluciju snimanja na neku manju, nešto tipa VCD ako snimaš iz Leadtekovog softvera, pa reci kakvo je stanje onda.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •