Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: port forwarding problem

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    19
    Rep Power
    0

    port forwarding problem

    vlasnik sam zyxel prestigio-660ru uredaja. prilikom pokretanja internet explorera navedeni browser se odmah srusi(nije slucaj sa mozilla firefox), isti je slucaj sa msn messengerom i icq extraz center, bilo kojim torrentom i P2P programima . pokusao sam pristupiti uredaju preko ip adrese 192.168.1.1 , ali ni to ne radi (preko mozille i netscapea). Ako tko zna razlog, bilo kakva pomoc bila bi dobrodosla!
    Lubarsky zakon:
    Uvijek postoji jos jedan ''bug''

    Svaki sustav koji ovisi o pouzdanosti ljudi(pogotovo onih iz Redmonda), je nepouzdan.

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2615
    najvjerojatnije si pokupio kakav bug najbolje ti je instalirati neki od programa za skidanje tog smeca ja preporucam Spybot - Search & Destroy i AVG anti-virus (oba su besplatna)
    druga mogucnost je da ti je doslo do nekog konflikta u samim windowsima za sto je najbolje rijesenje reinstalacija (ne formatiranje) opis postupka potrazi tu http://www.michaelstevenstech.com/XPrepairinstall.htm
    treca mogucnost je problem sa driverima uredaja koji je najlakse rijesiti potpunom deinstalacijom drivera te ponovnom instalacijom novih

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    19
    Rep Power
    0

    i što sad?

    Ip adresa je ok, uspio sam uci u router! Sto se tice Grgine preporuke da sekeniram sa Spybotom(i nod 32), pronasao sam par problema cija ispravka, nije utjecala na glavni problem. Mogu se spojit na internet, icq radi osim, ako idem pokrenuti neku njegovu igru, tada se icq srusi, msn messenger radi, ali stara verzija (nove se nemogu spojit i ruse se), P2P ne radi kao ni torrenti. Probao sam porihtati u routeru NAT (SUA) ,forwardao portove za torrent i icq i kifla! Hvala na odgovorima! Ima li jos kakav savjet?
    Lubarsky zakon:
    Uvijek postoji jos jedan ''bug''

    Svaki sustav koji ovisi o pouzdanosti ljudi(pogotovo onih iz Redmonda), je nepouzdan.

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    19
    Rep Power
    0
    zaboravio dodati: Windowsi su reinstalirani, nista, formatirao i opet sve podigao, opet nista! Resetirao sam modem, ni to nije pomoglo. Što se tice drivera, probao sam ga spojit i preko usb, instalirao drivere za usb, isto kifla. Problem je uvijek bio prisutan!
    Lubarsky zakon:
    Uvijek postoji jos jedan ''bug''

    Svaki sustav koji ovisi o pouzdanosti ljudi(pogotovo onih iz Redmonda), je nepouzdan.

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2615
    pokusaj promjenit sigurnosne postavke u win. i na samom ruteru moze bit da je u tome problem

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    19
    Rep Power
    0
    sto se ti?e sigurnosnih postavki u windowsima, to je prvo sto pogasim nakon sto ih podignem, pogasio sam nvidia firewall i activearmor koji dolaze sa plocom! U routeru je isto sve pogaseno i nista! vise nisam normalan. Nista mi vise ne pada na pamet, osim buga koji mi se mozda zakopao u boot. imam particije na disku, pa formatiranje sistemske part. nije rijesilo moguci problem! Prije nego skinem particije, imate li jos koji savjet?
    Lubarsky zakon:
    Uvijek postoji jos jedan ''bug''

    Svaki sustav koji ovisi o pouzdanosti ljudi(pogotovo onih iz Redmonda), je nepouzdan.

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2615
    Flash BIOS-a ??? Možda... Reklamacija Rutera

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    19
    Rep Power
    0
    Dogovorio sam se sa frendom, da donese svoj router, pa cu tak probati odredit di steka(router ili nes drugo)! prije toga, necu poduzimat nis znacajno, jer nema smisla. BIOS mislis?... nisam siguran, ali i to cemo probat, sve u svoje vrijeme. hvala na odgovorima!
    Lubarsky zakon:
    Uvijek postoji jos jedan ''bug''

    Svaki sustav koji ovisi o pouzdanosti ljudi(pogotovo onih iz Redmonda), je nepouzdan.

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    19
    Rep Power
    0
    Vec sam prije prebacio vezu preko druge mrezne (Marvell Yukon), pa nije bilo nikakvog pomaka. Sad cekam frenda da dode sa svojim routerom, pa onda skinut sve particije i mozda flash BIOSa. Upotri××××t cu sve u arsenalu! Nakon toga vise nema sta za napravit.
    Lubarsky zakon:
    Uvijek postoji jos jedan ''bug''

    Svaki sustav koji ovisi o pouzdanosti ljudi(pogotovo onih iz Redmonda), je nepouzdan.

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2615
    javi nam kako prode

  11. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    19
    Rep Power
    0
    Budem, ali ne skoro. Malo sam u guzvi, pa ce proci nesto vremena! ipak, kak bi trebalo proci? Ako ne prode, imam jos sam egzorcista zvat!
    Lubarsky zakon:
    Uvijek postoji jos jedan ''bug''

    Svaki sustav koji ovisi o pouzdanosti ljudi(pogotovo onih iz Redmonda), je nepouzdan.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •