Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: e-cigarete, zabluda ili mogućnost "zdravijeg" pušenja?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Member
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Rovinj
    Postova
    46
    Rep Power
    0

    e-cigarete, zabluda ili mogućnost "zdravijeg" pušenja?

    Nedavno sam vidio prijatelja kako puši e-cigaretu i pitao ga za mogućnost uvlačenja kojeg dima, dao mi je da popušim dozu koja odgovara jednoj cigareti, mogu ustvrditi da mi je e-cigareta otvorila u tom trenutku nove horizonte
    Rekao sam sam sebi da e-cigareta mora biti moja i naravno nabavio sam je, evo već treći mjesec uspješno konzumiram ovu vrstu cigareta i mogu kazati da se osjećam bolje, nema više pušačkog jutarnjeg kašlja, a i kondicija je znatno porasla
    Znači cigareta ima svoju alternativu u "zdravijem" obliku, volio bi čuti iskustva drugih po ovom pitanju?

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3
    Rep Power
    0

    e-cigareta, "zdravija" alternativa klasičnom pušenju?

    Zanima me što mislite o e- cigareti i načinu na koji ona djeluje, imala sam priliku i nabavila sebi jednu e-cigaretu, ne bilo kakvu, komplet je bio jedan od boljih e-cigareta i mogu konstatirati da za sada uopće ne osjećam potrebu za klasičnim pušenjem obične cigarete! Dakle voljela bi saslušati vaša mišljenja u vezi e-cigarete kao mogućnost za prestanak pušenja!
    Sada sam tek vidjela da je netko otvorio ovu temu, sorry
    Zadnji uredio Primita : 30-08-2012 u 19:22

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3
    Rep Power
    0
    E ja sam baš to htjela čuti i otvorila temu bez da sam gledala da je već započeta, ja ju imam već 3 mjeseca i stvarno mogu kazati da pozitivno djeluje, ne smeta meni, ne smeta okolini i stvarno je super, vidim da smo e-cigaretu nabavili na istom mjestu Ne znam da li ću ostaviti pušenje ali sigurno je da bi lakše zakoračila u korak zvan prestanak pušenja uz pomoć e-cigarete!!!

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    Jun 2013
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    E-cigareta mi se sviđa jer ne smrdi
    http://www.elektronska-cigareta.com.hr/

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    14
    Rep Power
    0
    nije loša ta cigareta
    videonadzor-alarm za siguran život
    Preventa - zaštita na radu za bolji posao

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2013
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    Nakon ohohoh vremena ipak sam odlučila i sama probati e cigarete i koliko god su mi bile smiješne i koliko god sam ja bila skeptična već mjesec dana moje pušenje duhanskih cigareta sigurno se smanjilo za 50 % preporučam svima,makar da probaju pa sami odluče!

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    Jun 2013
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    Imam prijatelja koji je takodje odusevljen e cigaretama, potpuno je ostavio obicne i ne oseca nikakvu potrebu vise za njima.

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    11
    Rep Power
    0
    Eto i ja sam jučer prvi puta probala jednu s voćnom e tekućinom i jako mi se svidjelo,dobra fora za smanjiti pušenje u svakom slučaju!

  9. #9
    Junior Member bojanwish's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2013
    Postova
    28
    Rep Power
    0
    i zna li ko kolika je garantirana granica u mjesecima kad bi se trebao odvić?

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2013
    Postova
    11
    Rep Power
    0
    brijem da je ta e cigareta puna kemikalija kojim ase ljudi kljukaju... ili puši ko čovjek ili nemoj uopće...

  11. #11
    Junior Member bojanwish's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2013
    Postova
    28
    Rep Power
    0
    Najbolje je probat stat sa pušenjem kad imaš grip, tad ti se desetak dana neda zapalit

  12. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2015
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Teško je prestati treba dobre volje ili dobre zamijene

  13. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2015
    Postova
    17
    Rep Power
    0
    MIslim da su jako stetne i ove e-cigare....

  14. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2015
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    i ja mislim da su te e-cigare stetne, negdhe sam procitao da sadrze veliki broj stetnih kemikalija

  15. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    Jul 2015
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao gancine;142×××4
    i ja mislim da su te e-cigare stetne, negdhe sam procitao da sadrze veliki broj stetnih kemikalija
    Da, mrzim elektroničku cigaretu.





    ________________________
    sexy club dresses wholesale

  16. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    11
    Rep Power
    0
    Zabluda

  17. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2015
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    Ako nista drugo barem ne smrdi

  18. #18
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2015
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    Ne znam ja sam lagano skeptična po pitanju novih navodno revolucionarnih proizvoda.. Smatram da je rješenje svake ovisnosti odlučnost i neposustajanje.. Ja sam isprobavala razno razne varijante za prestanak pušenja, nikotinske flastere i žvakaće, ali ništa nije pomoglo, sve dok se nisam držala svoje odluke, izdražala najgori prvi period bez cgareta i prestala pušiti.. Elektronska cigareta mi zvuči kao još samo jedna varijanta koja nam daje povod da i dalje povremeno zapalimo cigaretu..

  19. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2016
    Postova
    1
    Rep Power
    0

  20. #20
    Junior Member
    Datum registracije
    Apr 2015
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    Optimiziranje web stranica da ih pretraživači što lakše pronađe i da ih prikažu na što boljoj poziciji na prilikom pretraživanja je važan dio online prisustva svake tvrtke i svakog poslovnog pothvata. Ukoliko je web stranica dobro pripremljene za pretraživače i dobro kotira na rezultatima pretraživanja poslovni rezultati su bolji i investicija u stranicu se može jako brzo isplatiti.
    __________________
    SEO optimizacija web stranice

  21. #21
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2017
    Postova
    2
    Rep Power
    0
    Ja sam pusio 10 godina i sada vec nekih 4 meseca sam samo na e cigareti i extra je.

  22. #22
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2017
    Postova
    5
    Rep Power
    0
    Ja sam prestao pušiti nakon 15 godina pušenja po više od 2 kutije dnevno, puno puta sam pokušavao prestati na razne načine i nije išlo, sve dok se jednom nisam stvarno odlučio i jednostavno prestao. Sad mi nije jasno zašto mi je to uopće bilo tako teško, vidim da apsolutno mogu bez cigareta i da mi je puno bolje bez njih. Sve je stvar volje, a ecigarete su samo još jedan način pušenja koji te može opet vratiti na pušenje pravih cigareta i ne mislim da je baš zdravo.

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Posljednji post: 14-08-2011, 12:45

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •