Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Korisni savjeti za vožnju po gradu

  1. #1
    miko12
    Guest

    Korisni savjeti za vožnju po gradu


    Korisni savjeti:

    Vozeći se gradom primjetih kako nekolicina vozača juri poredmene,a ispred je upaljeno crveno svjetlo na semaforu i onda naglo koče predsemaforom.Upitah se šta je njima pa zar ne znaju da tako troše kočnice,a da nepričamo o pokretanju vozila i potrošnji goriva.

    Preporučio bih da se prilikom vožnje gradskim ulicamapokušate što više voziti,a što manje stajati.

    Da bi to postigli probajte se voziti po ograničenjima ilimalo iznad koliko je dopušteno tako ćete više dolaziti na zelano svijetlo na samaforima i prolazit će te bezzaustavljanja.

    Osobno sam probavao razne režime vožnje u gradu i zaključijosam da što više vozite (klizite) kroz gradsku gužvu da ste uštedjeligorivo,diskove,disk pločice,kuplung i produžavate vijek svog vozila,a ismanjujete si troškove.

    U vremenima kada je benzin preskup svaka ušteda je dobrodošla za većinu nas koji jedva skupljamo kune kako bih naali rezervoar.

  2. #2
    tipka999
    Guest
    Ja ga stisnem junacki po gradu. pa po cijele mjesece se vozim po gradu, otvorenu cestu ne vidim tjednima i jos i da to pazim. iako si u pravu kad pises ali niko se ovako ne vozi nalalost a moglo bi se ustedjeti to je sigurno

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Jul 2011
    Postova
    7
    Rep Power
    0
    Pošto je benzin danas poskupio mislim da ću se početi pridržavati ovoga što piše u tekstu.

  4. #4
    Junior Member Flyby's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Postova
    19
    Rep Power
    0
    Džabe ti je ne znam kako paziti kada uletiš u gužvu, ovako i onako se vučeš 20-30 u drugoj.

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2013
    Postova
    5
    Rep Power
    0
    naravno, što ravnomjernije, bez naglih kočenja i nagle akceleracije. najviše goriva se troši na ubrzanje, odnosno pokretanje velike mase auta iz točke mirovanja do neke brzine.

Slične teme

  1. Utrkivanje po gradu
    By Extreme in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 58
    Posljednji post: 17-01-2003, 13:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •