Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Monitor problem help!!!

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2010
    Postova
    1
    Rep Power
    0

    Monitor problem help!!!

    Ovako sve je počelo prije 20tak dana,ujutro kad palim komp pri podizanju biosa slika mi pocne treperiti i zacrnjena je u gornjom lijevom kutu monitora. Kad se win dignu jos malo titra i onda sve ok(kao da se zagrije pa slika šljaka). To mi se dešava jedino ujutro i neki put kad mi display ode u mirovanje pa kad pomaknem miša da mi dodje slika onda opet malo zatitra. Probavao sam restart komp par puta tokom dana da vidim sliku onda,ali slika bude ok. Sve je prije radilo,komp inace radi normalno nikakve zvukove ne pušta. Imam samsung syncmaster 2232bw LCD 22". Spojen je normalno dvi sa grafe na dvi od monitora. Sada šta mene muči:dali mi monitor pomalo počeo da rikava(njegova matrica ili šta već) ili grafa napajanje itd... Ali to ne vjerujem jer komp radi normalno.Čuo sam priču da samsung nakon 3god kad im garancija istekne počinju krepavat,inače moj ima oko 3.5god maybe malo više. Molim nekoga za pomoć please!!!
    Moja konfa je ovak:MBO:ECS A770M-A,CPU:AMD Athlon64 x2 4000,RAM:4Gb DDR2,(Kingmax PC6400),DVD-RWioneer 112D,HDD:Seagate Baracuda 320Gb/7200rpm,VGA:Gigabyte Geforce 8600GT 256 DDR3(Newerwinter Nights Turbo Edition).Napajanje:ja mislim da je chieftec 230V, i LCD:Samsung syncmaster 2232bw. OS:Windows 7 Home Premium x64
    Zadnji uredio Igor1311 : 05-12-2010 u 19:06

  2. #2
    linux freak
    Guest
    Kažeš star je 3.5 godine?
    Pa ja mislim da je to zbog toga (prestar ti je monitor)...
    Ako ti ti baš smeta..., kupi novi ekran... Što se mene tiče, to i nije preevelik problem...

  3. #3
    Upišite nadimak
    Guest
    ma necu tranzistori su mu osli izgleda,a to je normalno potrosili se,malo bolji serviser to popravi za ccc 200-300kn

  4. #4
    linux freak
    Guest
    Pa dobro... Al gle, možeš kupiti novi LCD monitor od 22" za 1 200 kn...
    Možeš ga ti sada malo pokrpati ali onda če se kasnije nešto drugo pokvariti...
    Mislim da nema smisla stalno dopokrpavati ekran, ovako kupiš novi i miran si otprilike 3 godine...

Slične teme

  1. Monitor 20
    By Dino Karayan2 in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-11-2006, 01:28
  2. EM pakao ili java (Monitor)
    By Eizola in forum Hardware
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 16-09-2005, 19:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •