Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 171

Tema: OBOZAVATELJI JOSIPOVIĆA

  1. #1
    peh
    Guest
    samo ostavite smajlić--da vidimo kolko vas ima

  2. #2
    s
    Guest
    Nemojmo nazvati temu obozavatelji jer sumnjam da itko obozava ijednog politicara, budimo realni.
    Ali u ovom duelu Josipovic je daleko ispred Bandica, obrazovaniji, kulturniji, posteniji, smireniji, sposobniji i tako u nedogled...

    Moj glas ide Ivi Josipovicu )

  3. #3
    mala od zanata!!
    Guest
    )

  4. #4
    sramota
    Guest
    naši preci će se okretat u grobu ako Josipović pobijedi, borili su se protiv crvene hrvatske, ginuli...a Josipović kaže da će zacrveniti hrvatsku. PA NEĆE VALJDA HRVATSKI PREDSJEDNIK BITI ATEIST, NEVJERNIK, KORUMPIRANI MLITAVI IDIOT...

  5. #5
    mala od zanata!!
    Guest
    a koji su tvoji preci?
    i tko je rekao da će se Hrv.zacrveniti??
    Bandić je to reko i svom spotu,a ne Josipović.Bandić je to izvuko iz konteksta!Eto tako rade ljudi koji glasaju za bandića-pokvareno! Bandić mi je bio simpatičan ali nakon svega više nije jer je pokazao svoje pravo lice! Sanader je također veliki vjernik,pa gdi je sada?? vjera vodi državu? mislim da ne!! sanader vam je primjer kako je sve završilo!

  6. #6
    s
    Guest
    Molim vas da se skoncentrirate.

    Da ce zacrveniti Hrvatsku ima sasvim drugo znacenje. Uzeo je kartu na kojoj su novinari obojali one zupanije koje je dobio Josipovic u crveno a ostalo u plavo. Plava je bila samo Licko-Senjska koju je dobio Hebrang. I onda je Josipovic uzeo kartu i rekao da ce zacrveniti cijelu Hrvatsku sto znaci da ce pobijediti Bandica u svakoj zupaniji sto je vjerojatno i istina.

    Stoga vas molim da ako ne shvacate neke stvari nemojte ih krivo tumaciti.

  7. #7
    alo ljudi
    Guest
    ovdje ne ostavljajte svoje komentare to je namijenjeno samo za stavljanje smajlića onome koji podržava kandidata... hvala...

  8. #8
    mala od zanata!!
    Guest
    Bravo s!!!
    Svaka ti čast!
    Vidi se da znaš o čemu se radi!

  9. #9
    i jos nesto
    Guest
    ak vam se raspravlja preselite se na temu MILAN BANDIĆ - car ili luzer....hvala

  10. #10
    IVO i ja
    Guest
    )

  11. #11
    samo ivek
    Guest

  12. #12
    sss
    Guest

  13. #13
    @@@@
    Guest

  14. #14
    šanker
    Guest
    jel ste vidjeli kako se josipović jućer oznoio kada su prićali o njegovim aferama nije znao šta da kaže hahahaha pa vi sad za njega glasajte kada će doći u brisel njega će strefit infarkt zato BANDIĆ je pravi izbor

  15. #15
    kgh...
    Guest
    ak bandic pobijedi onda ce tek bit ××××××,onda smo u banani hehehe, za josipovica

  16. #16
    mala od zanata!!
    Guest
    da Josipović se znojio zato jer je blijede puti i nisu ga mogli zatrpati puderom ko Bandića. Bandiću se nije vidio znoj al se vidjelo da mu nije svejedno!! on shvaća da pada na ovim izborima i to ga najviše muči...jer ipak se bahatio na početku da će on pobijediti!! a ako sad ne pobijedit kaj će onda??sdp zg ga bude lagano odj*bao i onda je nastradao!!Nema ga onda tko čuvati!!

  17. #17
    za malu od zanata
    Guest
    kurvo jadna ova tema nije napravljena da se ti tu kurčiš i praviš pametni od×××× odavde

  18. #18
    mala od zanata!!
    Guest
    )
    eto da bi vam bilo lakše odo ja odavde jer vam previše pameti smeta i nervira vas!!
    za mene počinje predizborna šutnja!! Sretno! Pa neka bolji pobijedi! A to je NARAVNO Josipović!!

  19. #19
    šanker
    Guest
    kum BANDIĆ je sigurno pobjedio tak da netrebamo više govoriti o glupostima!!!

  20. #20
    za malu od zanata
    Guest
    napokon da si shvatila da ti ovdje nije mjesto i stavila čep u gubicu

  21. #21
    .'''''''''''''''''''
    Guest
    http://www.facebook.com/home.php?#/ivojosipovic?v=feed&story_fbid=253634596384

  22. #22
    ....
    Guest
    ma kaj ti to znači sa facebooka? banditos je seronja i to je opet sinoć pokazal.vrbovčan sam ali nisam glup ko neki da glasam za banditosa jer je on kao bolji za malog ćovjeka.ma ne pušim mu ja to....×××× bezveze,konjina neobrazovana!

  23. #23
    ne ti
    Guest
    ti pušiš mom konju kitaru )

  24. #24
    jel jasno
    Guest
    ja neću za židova glasati. Meni je draži lopov, ali nek je katolik.

  25. #25
    katolik
    Guest
    super ti je razmišljanje. neka je i ubojica nek je silovatelj nek je pedofil al samo da je katolik....bravoooo!!super razmišljanje...sram me gdi živim ××××te!

Slične teme

  1. JOSIPOVIĆ POBJEDNIK
    By zizi in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 18-01-2010, 16:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •