Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: update biosa???

  1. #1
    Bouz
    Guest
    olaaa!

    zanima me kako i zašto uopće updateat BIOS. moj je iz 98.

    dalje me zanima dali je OK kombinirat veličinu RAMa. imam 64MB PC133 a htio bi na to dodat još 128megi isto PC133. oće bit kakvih nuspojava

    fala swimaa

  2. #2
    FANCY
    Guest
    Bios se najčešće updata radi stabilnijeg rqada cijelog rašunala i raznih bugova koji su nastali u ranoj fazi razvijanja biosa za tu matičnu. A update biosa se takodje radi da bi neke naprednije funkcije bile omogućene recimo kod upgrade novog procesora koji treba manji voltažu a sa starim biosom to nebi bilo moguće dok nakon uploada novog biosa omogućena je manja voltaža itdd..ovo je samo neki do primijera.
    A što se tiče rama nije baš preporučljivo miješati module ali ako moraš ok je ali najbolje imati jedan modul i onda nema problema sa stabilnosti itdd.. A ti pokušaj ako sve budde radilo stabilno ok je a ako ne onda znaš o čemu je riječ?

  3. #3
    frncy
    Guest
    a kako se to radi jeli na internetu ili treba u servis

  4. #4
    FANCY
    Guest
    Vidim da nemaš iskustva sa tim i bolje nemoj radit sam jer bi moglo biti problema. A to se radi tako što sa neta skineš novu verziu biosa i program koji ti uploada novi bios i to je to ali ovo je ukratko i bolje nediraj ako nemaš iskustva.

Slične teme

  1. update BIOS-a (kako)?
    By damir 1 in forum Software
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 20-09-2005, 20:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •