Prikazujem rezultate 1 do 25 od 203

Tema: Xantia- Iskustva

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    woo
    Guest
    hi, huki
    majstor je zlatko z. sigurno ga znaš.
    nego, sinoć sam ao ful rezervoar euro dizela i nakon toga auto mi ne vuče - ne može nabiti više od 3000 okretaja. do jučer je išao super. ne znam koji je šit u pitanju.
    inače imam problema s paljenjem - malo teže se pali a grijači su ok.
    javi se - mislim da bi mogao imati posla.

  2. #2
    huki XM
    Guest
    Woo sigurno si ga natočio do čepa.
    Javi mi se na hukman@net.hr
    Zlatka znam i o njemu mogu reči sve najbolje.pozdrav

  3. #3
    Zeleni zub
    Guest
    Huki interesira me koliko otprilike koštaju kočioni cilindri i ugradnja na Xantiji 1993? Za par dana bih odvezao auto na servis (120000 km) pa ako nije veliki trošak htio bih ih zamjeniti na zadnjoj osovini. Naime kada uveče parkiram auto u garažu, nakon 10 - 15 min zadnji kraj počne padati. Pošto je u garaži tišina istovremeno se iza zadnjeg lijevog točka čuje neobičan zvuk (nečujno na ulici) kao kada kišne kapi padaju kroz rinu ili oluk. Kap po kap i tako sve dok zadnji kraj ne padne na najnižu razinu (to traje oko 20 - 30 minuta). Htio bih rješiti padanje zadnjeg kraja u stanju mirovanja, najviše zbog toga jer auto ne izgleda lijepo dok je prednji kraj na normalnoj visini. U servisu su mi par puta rekli da bolje da se ne upuštam u to jer nije sigurno da se padanje zadnjeg kraja događa isključivo zbog jedne stvari. Pored toga da li mi možeš reći okvrinu cijenu novog Valeovog ventilatora za isti model (nemam klima uređaj). Huki mnogo, mnogo, mnogo hvala na odgovoru! Ostali također mogu odgovoriti na ovaj post. Pozdrav svima iz Osijeka!

  4. #4
    huki XM
    Guest
    zašto bi mijenjali zadnje kočione cilindre?!
    Može se nabaviti rabljeni ventilator za male novce,zašto plačati novi?!
    Ako budete ikad išli u Zagreb javite mi na tel.2005-043 poslije 17h radnim danom,možemo se dogovoriti da sredimo zadnji kraj. pozdrav

  5. #5
    Zeleni zub
    Guest
    Hvala na odgovoru, imam na umu vašu ponudu.

  6. #6
    DodoRI
    Guest
    Pozdrav svima! Zna li netko gdje se u HR mogu nabaviti brtve (0-ring) od Vitona za pumpu hidraulike (6 2)?

  7. #7
    huki XM
    Guest
    Možda ja znam.Od kojeg je modela pumpa,sa dva izlaza ili jednim?
    Trebam cijelu pumpu,možda se da urediti.
    pozdrav

Slične teme

  1. Xantia Activa 3.0 v6
    By zeNNoN in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 116
    Posljednji post: 10-06-2004, 20:41
  2. Citroen Xantia klub
    By munja in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 04-08-2003, 11:43
  3. Xantia
    By munja in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-08-2003, 11:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •