Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 83

Tema: Ponuda

  1. #51
    heheeh
    Guest
    frka ti je, hahah budu te ulovili kad tad.... i pitali od kud ti srebro i ivanu za zlato

  2. #52
    ivana c.
    Guest
    to je zlatnik od mojeg pokojnog dede i ne vrijedaj to el ti jasno mater ti ××××× balavu i ne javljaj mise el jasno??!!

  3. #53
    hehehe
    Guest
    tvoj deda je bil opančar i sirotinja, koja je krala gdje god je stigla. Sigurno je bio sluga kod nekog bogatuna kojeg je opkrao. Nije imal ni za jesti, a kamoli za kupit zlatnike. Zlatnici su bili rezervirani samo za povlašteni sloj društva i ne bilo koga. Ne jednog opančara.

  4. #54
    za heheh
    Guest
    ovak nabijem ti majku u glavu blesavu to je titov zlatnik i btw kaj to tebe briga od×××× mater ti ××××× balavu

  5. #55
    hahahahhaahhahahha
    Guest
    od kad je Tito radio zlatnike i dijelio seljacima? hahahah jedino je Kraš dijelo zlatnike, ako kupiš kutiju napolii. I to tebi vrijedi 5000.oo kn Ja sam sve svoje zlatnike odavno pojeo.

  6. #56
    za hahha
    Guest
    da si hrvat i da imas imalo pojam o hrvatskoj povijesti znal bi al ah ××××ga ti si primitivna seljacina

  7. #57
    zna se da su
    Guest
    samno srbi mogli dobiti medalje i tzv. zlatnike iz Beogradske kuhinje.

  8. #58
    tu se vidfi
    Guest
    da je prodavačica zlatnika najprimitivnija. Zaista cura nije imala odgoja jer ni njeni nisu bili odgojeni. I takva se busa hrvatstvom, a srbi joj deda i baba bili.

  9. #59
    za vas
    Guest
    ma napušite se kite vama ××××× mater srpsku

  10. #60
    uuuuuuuu
    Guest
    gle bre cure ona bi kitu, ševila bi se... samo joj seks na pameti... alal joj vera.... dobro je odgojiše tata i mama kad je naučiše prvo da ×××× i da bude iz××××na....

  11. #61
    za uuuuu
    Guest
    od××××

  12. #62
    burek
    Guest
    a cure popularne ste postale, na sve strane se o vama piše Baš je bilo zanimljivo listati i čitati teme. )

  13. #63
    za kristinu
    Guest
    zlatnik je prodan i btw ko zna kakve je kakvoće tvoje srebro tak da...forget...

  14. #64
    hehehe
    Guest
    sigurno bolje nego tvoj isprazni mozak

  15. #65
    a što si
    Guest
    napravila sa drugim zlatnicima koji su ti ostali i o kojima se priča na vrbovečkom forumu???

  16. #66
    pa
    Guest
    imam samo jedan xd

  17. #67
    pitaj
    Guest
    doma svoje starce gdje su sakrili ostale )

  18. #68
    za pitaj
    Guest
    pitam ti ja mrtvu mamu di ti je brata pobacila

  19. #69
    a ja bih tebe pitao
    Guest
    tko te je Kristina opalio po stražnjici na vrbovečkom forumu jer si htjela i tamo biti gazdarica. Danas u kafiću je bila super priča.

  20. #70
    Kristina
    Guest
    hehehe, ne nego su me lijepo poljubili u guzicu, posto sama ne mogu obrisati profil s foruma, na onaj nacin - potaknut mojim komentarima, su mi ucinili uslugu! gle, ja nikad ne ostajem praznih ruku...

  21. #71
    da vidim
    Guest
    umjesto love za srebrninu dali su ti ××××× u ruke

  22. #72
    hm...
    Guest
    vi imate kompleks na tu kristinu. ti alternativac, primi si taj k i suti.

  23. #73
    eheh
    Guest
    a ti si njen frajer dobavljač? hehee papak pa neznaš si sam prodati robu

  24. #74
    hm...
    Guest
    ehheeh papak, a ti nemas sta prodati

  25. #75
    Kristina
    Guest
    joj daj pustite ljude, moraju zivjet od nekih prica, makar izmisljenih poput ove sada, kad nemaju svojih dogadaja da raspravljaju... ivana kako ti mozes objaviti na forumu da imas zlatnik vrijedan 5000kn, a znas da je to iz vrbovecke bastine i ja isto, mislim, ukradeno srebro prodajem ovdje, ccc, a sve je sumnjivog porijekla i sad nam je jos samo falilo da nam se javi taj nas dobavljac... a ionak moramo drzati jezik za zubima i raditi sta nam on govori kaj ako se nade taj doticni zlatar kojemu su otudeni ti plemeniti metali, ha?


    hehehe

Slične teme

  1. Ponuda-potražnja
    By Kvrksi in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-09-2004, 10:10
  2. Ponuda???
    By RedDragon_Os in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-06-2004, 22:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •