Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Tražimo smještaj u apartmanu

  1. #1
    Irena
    Guest
    Tražimo smještaj ,u apartmanu,3-4 odrasle osobe i 3 djece(1,3 i 10 godina)Molim vas da ukratko opišete ponudu i obavezno navedete cijenu.U obzir dolazi Istra,Primorje,Sjeverna i Srednja Dalmacija.Unaprijed zahvaljujemo.Planiramo ljetovati početkom srpnja.

  2. #2
    mlinka
    Guest
    evo linka a za sve upite može na mail
    http://www.welcome-to-pakostane.tk

  3. #3
    Medo
    Guest
    Iznajmljujem sobe sa kupatilom ikuhinjom 2km od Poreča u Istri.
    Cijena od:1.6.do 1.7.je:10eura po osobi.Od 1.7.do 1.9 je:15eura po osobi.Maksimalno 8 osoba.

  4. #4
    Iznajmljivač
    Guest
    Apartmani na Pagu, prvi red do (60m) mora.Za 3-6 osoba sa klimom.Npr.Ovaj za 6 osoba od 01.07.-15.07.2005. 10 eura po osobi/dan (60eura/dan)- ima dvije spavaće sobe i kauč koji se pretvara u krevet za dvoje,kupaona + wc, kuhinja, terasa sa super pogledom, grill u dvorištu, osiguran parking, oko 1 km od centra grada. ×××/5483996

  5. #5
    DAC - katalog
    Guest
    zadovoljstvo mi je ponuditi Vam izbor od preko 60 objekata na hrvatskoj obali. pogledajte nas turisticki web katalog na adresi:

    http://www.dalmatia-accommodation.com

    Nudimo direktan kontakt s vlasnikom objekta, bez provizije.

    Za sve daljnje (besplatne) informacije ili besplatnu preporuku smjestaja po Vasim zeljama slobodno mi se javite na: info@dalmatia-accommodation.com

    Zelim Vam ugodan odmor!

  6. #6
    ivanazelic
    Guest
    Iznajmljujem 2 apartmana,jedan do drugog koji su u traženom terminu slobodni. Svaki apartman ima 1 spavaću sobu,kuhinju, dnevni boravak, blagavaonicu i kupaonicu te balkon s pogledom na more. Kuća je smještena u prirodnom okruženju daleko od prometa i gužve (idealno za odmor u miru i tišini), a nalazi se od 700m udaljene pješčane plaže idealne za djecu i odrasle.

  7. #7
    ivanazelic
    Guest
    Iznajmljujem 2 apartmana,jedan do drugog koji su u traženom terminu slobodni. Svaki apartman ima 1 spavaću sobu,kuhinju, dnevni boravak, blagavaonicu i kupaonicu te balkon s pogledom na more. Kuća je smještena u prirodnom okruženju daleko od prometa i gužve (idealno za odmor u miru i tišini), a nalazi se od 700m udaljene pješčane plaže idealne za djecu i odrasle.

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2015
    Postova
    2
    Rep Power
    0
    Ja ništa ne tražim za ovo ljeto...... štednja. Taman je nova tenda na balkonu u (napaokon) mojem stanu i sada ću staviti gumeni bazen....što me boli....
    Jedva čekam to ljeto.
    Zadnji uredio admin : 22-01-2015 u 13:31 Razlog: lažni link

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Posljednji post: 08-02-2009, 21:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •