Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Tema: NARUCENE REGISTRACIJE!!!! SELJACI ILI...!?

  1. #1
    CLIO SPORT
    Guest
    eto...kako mi tutach stize za koja 2-3 tjedna , neki me pitali kakvu cu regu staviti....osobno...kad vidim neki auto tipa 0070-tk ili 9999-mr i slicno...pomislim gle seljacinu!A i osobno mislim da je bolje biti anonimus zbog recimo murije koja te lakse zapamti pa te nekada moze i bezveze zaustaviti samo zato jer te zapamtio kada si prije par dana napravio neku ×××××riju s autom a nije bio u prilici zaustavit te!!!!

    PITANJE:
    mislite da je seljacki imati narucene registracije ili ne???
    i koja korist s tim??? sto je taj htio postici time???

    p.s. JEL znate nekoga da je vise bario s narucenim regama nego s obicnim??? SALAMALA ) ) ) )

  2. #2
    lepi
    Guest
    ljudi koji uzimaju posebne tablice,za mene su jadni ljudi koji se nemaju cime iskazati,ili nemaju auto malo bolji pa se moraju zadovoljiti time(najcesce ovi mali 206,punto,clio..) pa se skupi 400 kuna i on misli da je strasan,ili mozda one jos skuplje gdje moze da pise sta hoces,kao neka imena,a dok na autima ala a6, a8 neces vidjet takva ××××××,jer ljude jednostavno zaboli ××××× za to,ko voli bit viđen neka samo izvoli,jedan od najeftinijih načina

  3. #3
    M_7
    Guest
    a dobro ti mi je lijepo vidjet kod nekih vecih poduzeca pa povecim voznim parkom pa da imaju registracije od 0001 na dalje.... ali kod obicnih smrtnika na puntacima, 206-icama, i tim malim sranjima je tuzno vidjet jel se vidi samo preseravanje nista drugo... jednostvano decki moraju pred trebama pokazat da imaju bar registraciju ak ne neke druge stvari... )

  4. #4
    lepi
    Guest
    u potpunost se slazem s ovim gore,narucene trebaju firmama,ala zubak,i sta ja znam ,to je sasvim ok,pa je ljepo firmi imati evidenciju s autima,dok na ovim sređenim autičima od nekih 20 000dm je nista drugo nego preseravanje pred trebama,a one misle da je macak iskesirai masu love za to,a to je neka bagatela,ali i to je hrvatska i nas standard,vazno je biti viđen!!!

  5. #5
    Calibra Zender
    Guest
    Ja recimo imam plaćenu tablicu na autu, ali gotovo nitko neće primjetiti da sam za nju platio jerbo nije tipa 0001-a ili tako nešto. Platio sam jer ne želim imati neke lijeve brojeve tipa 4 ili 2 u još k tome bedastoj kombinaciji s usranim slovima tipa J ili E već neke koji mi se više sviđaju od ostalih.

    Ali opet da ne bude očito da je plaćeno pa da ispada gle kretena kurči se s tablicama. Ja znam da su plaćene, brojevi mi se sviđaju, a 99% ljudi pojma nema da su plaćene. To mislim da je OK. Čak u Varaždinu ima tablica s istim brojevima kao moje samo u komibaciji s drugim slovma.

    A još kretenskije od registracija tipa 000xy su one s imenom za koje nadobudni pljuvaju po 7 i pol somova Kuna i tako svake 3 godine. Jer ipak je ime na pločici.

  6. #6
    doc
    Guest
    ja nemam placene tablice jer mi se neda cekta 3 tjedna, pa opet ici na policiju po novu prometnu itd. Ali inace ne vidim nista lose u tome, ko voli nek izvoli. Ja sam mislio stavit na svoj buduci auto VZ-1111-II, ali vidio sam da ima neka corsa u gradu tako da ne znam sta bi sad. Dobre su mi one kako ima jedan na 156 u vz, VZ-156-AR. A to sta policija lakse pamti, mislim ja da oni nemaju mozga da ista pamte pa si sve zapisuju tako da im je svejedno kakav je broj. Mozda jedino ne znaju kako da 5 napisu, malo komplicirano za ljude bez osnovne škole

  7. #7
    Stevo_
    Guest
    doc u potpunosti se slazem s tobom. i nemora bit da se mladi kurce sa registracijama. ak se nekom covjeku to svidja bio on mlad ili star. meni ne smeta. ljepse mi je na nekom lijepom autu vidjet neku skladnu registraciju.

  8. #8
    sepra
    Guest
    meni je pokojni Franjo pred nosom ćopio ZG 001 A, a bio sam odmah prvi iza njega u redu U Petrinjskoj ) ) )

  9. #9
    doc
    Guest
    sepra, trebo si onda izet ZG-0001-A, mozda bi prije umro kad bi to vidio! )

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Meni je to s tablicama čisto OK. Ako netko hoće dodatno personalizirati svoj auto (pa bio to i Yugo) neka mu je.

    Na Alfi imam tablice ZG-300ZG, a na Beštiji sasvim bezvezne ZG-7617T. Kako je auto prvotno bio namjenjen meni i seki bilo bi u najmanju ruku bezobrazno stavljati neke poput ZG-3011MG (datum rođ. i inicijali).

    Isto su mi fora i one tablice kakve je Dottore spomenuo, dakle na Alfi 156 imati rege npr. ZG-156AR. No to je opet zajebano jer su takve vezane isključivo za model tj. kad mjenjaš auto, gube smisao.

    Kada bi imao nekog bjesnog tutača tipa Alfu 156 GTA ili nekog Ferrarija, Maseratija... sigurno bi si stavio rege ZG-Girrari i bolilo bi me dupe kaj netko misli da sam seljačina.


    I na kraju M_7 odakle ti pravo da aute tipa Punto ili 206 nazivaš "malim ××××××m"? Nemaš ni svoj auto i koliko se sjećam starci ti voze Sierru dizel, a nalaziš se prozvanim pljuvati po dotičnima. Isto si Shewi odgovorio da si rađe kupi bicikl nego 1.2, a iskreno ne znam kako bi prošla tvoja Sierra dizel u okršaju sa jednim ××××××m poput Punta ili 206-ice!

  11. #11
    ZG-666-GG
    Guest
    zakaj se tolko raspravljate o regama?to je kao neko prekenjavanje?pa auti u totalu su po meni prekenjavanje.
    svi sanjamo neke ××××ne masine,super sredene i onda smo kao cool i nismo seljaci jer stavimo "obicne" tablice.
    problem ne lezi u regama,fora je u tom da je u danasnjem svijetu kult auta stvar ega i dokazivanja.
    koji auto imas odrazav karakter kakvim bi se mi htjeli prikazati pred svijetom.
    inace bi svi vozili bijele kockaste karavane

  12. #12
    Dr. Strangelove
    Guest
    kad smo već kod tablica... najsmješnija koju sam vidio je njemačka rega iz Hamburga nekog gastrabajtera: "HZ xy"
    ... ili iz Stuttgarta "S:EX"... e to je tablica!! )

  13. #13
    alfist_zg
    Guest
    meni osobno je to dosta jadno i nikad si nebi to nariktavao...ali ako se nekome iz nekog razloga svida, zasto ne?

  14. #14
    M_7
    Guest
    girrari ja se duboko ispricavam sto sam krivo naveo jednu pojedinost. mozda nisam trebao rec da su ti auti "mala ××××××" mozda sam trebao navesti da su MENI ti auti mala ××××××. jer kako drugacije da navedem auto iz kojeg nakon 20 km voznje izadem u polozaju da gledam prema dole i jedva se kasnije ispravim (primjer clio). a sad vozim sierru zato jer mi starci ulaze u povece investicije pa trenutno ne mogu bolje, ali dok se malo izvuku past ce neki auto, dakako ne nesto tipa 206, clia ili punta jel sta cu sa tim. (isprika opet meni se takvi auti ne svidaju). a sad nisam ja rekao da sierra diesel moze obrijat punta ili 206... to mi sad nije tolko ni vazno jer nemam neku pilu da se ganjam, pa sada gledam na komfor, ipak mi se lijepse vozit u velikom autu nego se grcit, pa makar je i malo stariji auto... jos jednom isprike

  15. #15
    okac
    Guest
    kaj velite na registraciju ZG 100 KA (ZG stoka) viđeno u Zagrebu na nissanu 300 zx?

  16. #16
    registracije
    Guest
    pazi ove RI- ADRIANA vozi neka plavusa,bezveze mi je stavljati imena,a ovo gore je dobra fora "stoka", ili ova na nisan micri RI-SNOVI,neznam sta je tip mislio s tim, ili kad je tip na alfi 166 imao RI-ALFA (malo cudno,nesto kao fali)

  17. #17
    Girrari
    Guest
    Isprika prihvaćena M_7!

    Naravno, ja nemam tih problema. S svojih 175 u Seicentu se vozim kao u Rollceu, a Beštija mi dođe kao Maybach. Osim toga, jedna od najboljih investicija na Beštiji bila mi je upravo podesivi volan i sjedalo.

  18. #18
    Extreme
    Guest
    M_7 daj prestani srati po autima tipa Clio, Punto... To su super auti ako nemaš troje djece pa ti treba monovolumen. Što se tiče tvoje teorije da si u takvim autima zgrčen - hrana za ptičice. Pa jesi li ti ikad sjedio u Cliu (kojeg toliko mrziš). Ako pomakneš sjedalo dokraja ima mjesta i za dvometraša. A dvojba veliki rabljeni - mali novi auto za mene (kao mladu osobu) nema smisla. Nema bolje kombinacije od barem 100 KS u laganoj i kratkoj karoseriji pa u lov na kolone. Veliki je auto puno tromiji (osim ako nema 200 KS) i troši puno više, a ti se i onako 99% vremena voziš sam.

  19. #19
    Dr. Strangelove
    Guest
    hahaha... Okac... ja ti znam tipa koji ima regu ZG-100-K... i to pazi sad na Taliji!!.. a prije toga mu je bila na stojki...

  20. #20
    M_7
    Guest
    extreme kao prvo ja sam se ispricao sta vidis gore da lijepo pise. slusaj ovo - u nasem drustvu ima nas nekoliko vozacke, s tim da su samo dva auta sierra i clio. obicno nas idu po petorica van pa idemo sa jednim autom. dvojica su visoka 195, onaj gore Stevo je visok 185( a bio je nizi od mene uvijek hehe) i jos smo nas dvojica po 175 cm. sad ova dvojica najvisih uvijek sjede naprijed dok nas trojica iza s tim da su sicevi dok kraja odmaknuti unazad. i sad je ja pitam dali mi se lijepse vozit u jednoj sierri i malom cliu. istina za jednog je i clio dobar... ali meni nikako nebi mali auto pasao i da se 90% vremena sam vozim jer treba mi zbog posla (uvijek se prevoze neke kamionske gume unutra i tak vece stvari). i sad ako cu kupovat auto opet ozbiljno pucam na karavana jer jednostavno je potreba za takvim osim ak sierra izdrzi pa ju ostavim za prijevoz stvari. tada bi htio nesto tipa honde prelude ustvari vidjet cemo jos... )

  21. #21
    Haki
    Guest
    mislim da je seljacko da imas inicijale na autu pogotovo na malim autima,ima malo vecim autima.Mislim da je to preseravanje jer misli da ce ga svi poznati kaj on ima inicijale na registraciji.Ja se isto slazem sa M_7 ja imam clija i znam da ljudi nemaju iza mjesta .Ja kada naprijed sjednem jer sam visok 190 cm iza M_7 i Stevo sjede kao u konzervi.M_7 ipak ti kupi veci auto.da se ne guzvamo.Dok Haki ne kupi novu masinu.
    ) )

  22. #22
    Stevo_
    Guest
    istina je da u tim malim autim nema mjesta. ali samo ako napred sjede jedan ili dovijca od 190 cm. i onda ja odostraga sjedim s glavom na koljenima. taman da se naslonim sam na sebe.
    a ti haki prestani mljet da bus kupil novu masinu. kaj ce ti nova masina kad moras do 23 bit doma.
    e sad da se opet vratim na clia. moja sestricna ima clija jedinicu i ja sa svojih 185 cm odostraga sjedim sasvim solidno. istina da nije sic do kraja.
    i moram rec zbilja da M_7 ne moze imat mali auto. pa kak bi vozil 18 gajbi u malom autu sala mala. ipak mu treba za poso.

  23. #23
    master yoda
    Guest
    Ljudi koji se svojski trude da svoje aute ucine uocljivim za druge - sto ukljucuje i spomenute registarske plocice su za zaliti. Najcesce se radi o ljudima s kompleksom manje vrijednosti ili prekenjatorima koji se nadaju da ce ih netko uociti ili vise cijeniti ukoliko se njihovo vozilo istice u masi. Najcesce se takvi mogu vidjeti u najvecim guzvama ili, po mogucnosti, u pjesackoj zoni kako se vrpolje na sjedalu i sa cool fasadom iza suncanih naocala promatraju da li ce ih tko uociti. Takvi ljudi su u dusi prave plavuse - glup sam, jadan i ne znam sto bi sa sobom, pa cu se nacifrati i bilo to lijepo ili neukusno, bit cu primjecen(a)...

  24. #24
    Ja, Alenko
    Guest
    Ja neznam ni koji mi je broj na tablici, 0001 mi je odvratno, ali ko voli neki izvoli, cool je ono 156, i sl. oznaka modela....

  25. #25
    Haki
    Guest
    Stevo kaj se ti javljas ti jos nemas ni vozacku i pogotovo auto pa nemas pojma o autima .Kad polozis javi se do tada suti nemas pojma o autima.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •