Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 180

Tema: Čemu alkohol?

  1. #51
    12345
    Guest
    A ×××ך cajke..

  2. #52
    UPI
    Guest
    da da, mislim ja sam protiv cajki, al da vidim kak će ljuti argumentirat da cajke nešt vrijede.. hehe

  3. #53
    UPI
    Guest
    3. razred. Ti?

  4. #54
    12345
    Guest
    To će bit isti ovi kreteni koji i na ovoj temi podržavaju alkohol. Ma to su seljačine...

  5. #55
    12345
    Guest
    prvi

  6. #56
    12345
    Guest
    3.a ili b

  7. #57
    12345
    Guest
    E moram ić učit.. Bit ću na forumu navečer, oko 21..

  8. #58
    kaj ne
    Guest
    vidite da je UPI i 12345 ista osoba koja vodi monolog pod dva nicka.

    Nego što je to AAP, ???

  9. #59
    12345
    Guest
    Ne, nije ista osoba. Ja sam druga osoba sa potpuno istim mišljenjima kao i UPI. Žao mi je što neki nisu u stanju shvatiti da na svijetu ima više osoba koje normalno razmišljaju. A forumi i jesu za to da se ljudi s istim mišljenjima dopisuju o nekim zajedničkim temama..

  10. #60
    UPI
    Guest
    lijepo zadnje mišljenje!

    - ovo fakat ne kužim zakaj je netko napisal da je upi jedna te ista osoba s dva nadimka koja se međusobno dopisuje

    mislim, gdje je tu pamet i korist?

  11. #61
    UPI
    Guest
    AAP je neki skup/ baza podataka, kodirana za php protokol - na taj način radi ovaj forum, koji je zapravo kopija ne znam točno kojeg

    u principu ima mnogo foruma s takvim načinom rada - ovaj vidi, pa bugov forum i nedavno sam uočio da postoji forum vrbovec il tak nešto

  12. #62
    bašššš
    Guest
    hahah kak ×××ך

  13. #63
    12345
    Guest
    E UPI sad mislim da znam ko si ti..

  14. #64
    maaa
    Guest
    ludo kak si sam laska i pokriva...

  15. #65
    12345
    Guest
    Daj kaj stalno ××××te.. Pa nije bolesnik da vodi tu razgovore sam sa sobom.. Dhh..

  16. #66
    kaj si
    Guest
    ti njegov advokat ili ×××××, ma uostalom ti si on....

  17. #67
    12345
    Guest
    Ne, advokat još nisam, ali jednog dana možda budem. Ma uostalom, zakaj da se ja tu prepucavam s debilima?!! I pročitaj si malo bolje ×××××u jedan, ja sam cura, tak da ja sigurno ne mogu bit ×××××. Pozz..

  18. #68
    kdkdkdkdk
    Guest
    heheh seks seks seks seks sekssss.........

  19. #69
    kdkddkk
    Guest
    dddddddddd

  20. #70
    kdkdkd
    Guest
    ××××× ti je tata i ti si ××××× pa sad glumiš žensko...........

  21. #71
    12345
    Guest
    Nemoguće je da mi je tata ××××× jer mi onda to ne bi bio tata, tj. taj čovjek ne bi imao djecu, barem ne vlastitu. Pa to barem svaka ×××××× zna. Ili se varam?

  22. #72
    UPI
    Guest
    Mislim da se varaš. Iman mnogo homoseksualaca koji su u braku, pa imaju djecu. Brak im je samo formalnost sa kojom prikrivaju svoje homoseksualne sklonosti, a djeca u tom procesu pomažu ukloniti svaku sumnju. Biti "×××××" ne znači biti neplodan muškarac koji ne može napraviti dijete.

  23. #73
    12345
    Guest
    Da,znam da to ne znači biti neplodan, ali u svakom slučaju nije baš tak česta pojava vidjet ×××××a u braku sa ženom. Često viđam homoseksualce u zg ili tak nekim gradovima, ali oni uopće ne skrivaju tu svoju homoseksualnost. Dapače, ističu je sve više jer misle da će ih ljudi tak bolje prihvatit. To je moje mišljenje. osobno nemam ništa protiv njih..

  24. #74
    sad
    Guest
    si dokazao da si ×××××čina

  25. #75
    UPI
    Guest
    Naravno 12345, stave natpis oko vrata i tako šeću po Zagrebu da ih bolje vidiš.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •