Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 57

Tema: Golf TDI, pa sta nam to rade?

  1. #26
    dragstar
    Guest
    Tek sam danas opet sjeo za kompjuter, pa da napisem koju.Kao prvo , vec sam pisao da redovito pratim Auto Bild vec 11 godina, pa se tako dobro sjecam jednog teksta o razlici 90 i 110 ks TDI-a.E , ne bi vjerovali , ali na 110 ks motoru su izmedju ostalog ojacani klipovi i klipnjace, ventili, turbina ima promjenjivu geometriju(mislim da je bilo jos nesto , ali se ne sjecam), i naravno je promijenjen i software za upravljanje motorom.Naravno, tuneri ti tih 110 ks dadnu samo sa drugim chipom, tj.softwerom, opcenito kod turbo motora se veoma lako dobija na snazi, samo se poveca pritisak turbine, a kada se vidi koliko je fabrickih promjena uradjeno da se dobije tih 110 ks , onda se treba zapitati o trajnosti tuniranog motora, pogotovo ako se poslije bude bas gazio.

  2. #27
    bullit
    Guest
    Ne da mi se ratovati s vjetrenjacama. Moj mail je goc355@yahoo.co.uk, ako nekoga nesto zanima od svega stosam ispricao na forumima, nek se javi.

  3. #28
    JTD
    Guest
    Vidim da tu svi sve znaju, ali koliko cujem, i ALfe rade razne snage cak i iz potpuno istih motora, bez promjena u konstrukciji, dakle ipak je razlika samo u elektronici. (105 i 120 ks 1.6 Benz, JTD 1.9 u Fiatu ima 88 Ks, u Alfi 105, odn. 110) pa prema tome, sve je jasno onome ko zna citati, ali takvih je ovdje malo, izgleda.

  4. #29
    dragstar
    Guest
    Evo bas danas dobih zadnji Auto Bild broj 20 od 17.05. i u njemu tekst o chip tuningu za golf TDI sa 100 ks u seriji.Testirano je pet razlicitih kompleta za chip tuning koji obecavaju razlicita povecanja snage i svi razlicito kostaju.Rezultati su interesantni ali ne bih sada o tome vec nesto o tome sta se sve desava sa motorom kada se samo uradi chip tuning.Kao prvo kod golfova sa 130 i 150 ks drukciji su, sto sam vec pisao klipovi , klipnjace, cak je blok motora izliven od drugacijeg celika!Dalje hladnjak rashladne tekucine i ulja je veci kod jacih verzija a i mjenjac je sa 6 stupnjeva.Pazite ovori punom gasu TDI motor ima stupanj korisnog djelovanja od oko 30% .Dakle, da bi dobili 20 kw vise korisne snage mora se u obliku goriva dovesti oko 60 kw vise.I onda 20 kw imate korisne snage a ostale dvije trecine su cista toplota koje se motor mora nekako rijesiti.Pola od toga ode kroz auspuh, dakle predje preko turbine!,a jos preostalih 20kw mora da savlada serijski hladnjak za ulje i rashladnu tecnost.A sa 20 kw se jako dobro mogu grijati dvije kuce, samo za usporedbu o koliko se toplote zapravo radi!Dalje,snaga se dobije uglavnom povecanjem pritiska punjenja turbo punjaca te ubrizgavanjem vise goriva.Serijski TDI ima turbopinjac podesen na 1,05 bara i max 208 000 okr/min.Chipom se tjera na 1,25 bara a to odgovara 280 000 okr/min, pa neka turbina to izdrzi na duzi period.Sto se tice ubacivanja vise goriva, pumpa-duza na TDI- u je napravljena za max pritisak od 2050 bar, a kod tuniranih se pritisak dize na 2500 bara, sto je vec na granici prsnuca.Koga jos vise zanima moze ostaviti e mail pa mu mogu pokusati poslati tabelu i taj tekst.

  5. #30
    dragstar
    Guest
    Budi uvjeren da se i kod Alfi i Fiata ne radi samo o elektronici! Sto posto da i oni rade izmjene na mehanickim sklopovima, konacno i za njih vrijede isti zakoni fizike!!

  6. #31
    Calibra Zender
    Guest
    Dragstare
    Slažem se s tobom. A u Bullitovom tuningu nema ničeg drugog osim elektronike i software-a. A koliko će (kraće) trajati motor zbog materijala koji jednostavno ne mogu prkositi silama prirode i zakonima fizike to samo Bog zna. I oni koji su to iskusili na svojoj koži. A isto tako ne vjerujem da je samo češća promijena ulja dovoljna da neutralizira sve negativne učinke po motor.

    Zanima me koliko bi kilometara išla moja bivša Vectra A da je imala ugrađen chip! Ja sam je prodao sa 300 000 km bez radova na motoru. Taj bi motor prdnuo na rosu barem duplo ranije. Isto ko i svaki drugi.


    Bullite, a ti ionako ovdje reklamiraš sebe i svoj rad.

  7. #32
    VR6
    Guest
    Vjerovatno i motor sa chipom u nekom slucaju moze raditi bez posljedica, ali koliko. Ako se neizvlaci max iz motora, moze dosta vjerovatno ok. To isto da se auto vozi stalno u crvenom podrucju rada, tada ce otici prije, ili sasvim brzo. Ali ako se neide u nenormalno i nevozi stalno max, sve bi trebalo biti ok. Samo uz vise paznje. Znaci ako se od motora neizvlaci previse, nevrti nekoliko sati na max brzini i ne vuce do krajnjih granica kao da je serijski motor, mislim da bi tada trebalo sve biti ok.

  8. #33
    spwolf
    Guest
    da, to zavisi od motora do motora, koliko moze izdrzati... vr6, ako mislis da nakon chip promjene treba pazljivo voziti, zar onda nije bolja da to uopce ne napravis jer onda nema smisla to?

  9. #34
    VR6
    Guest
    Pa vise ks, bolji start, ali mislim da ga netreba onda prziti maksimalnom sada koliko moze, jel nije predvidjen. Ja neradim chip tuning, ali samo kazem sta bi se moglo uraditi da bude ok trajnost, pa bi mozda sa vise paznje ok vozio svoje...

  10. #35
    bullit
    Guest
    OK, ako mislite da reklamiram svoj rad, necu vise ni rijeci. Samo da znate,sveki auto je zagusen 8-12% na elektronici. Iz razloga neredovitog odrzavanja, loseg benzina, nemarne voznje i sl.To u biti i nije pravi tuning, to je samo dovodjenje parametara u idealu. A kao primjer za to kaj stalno trubite o trajnosti, ima nekoliko primjera, ali posto mi ne vjerujete ionak nije bitno. U engleskoj imate testni mercedes E290TD, napravio je 570000 km nakon chip tuninga, i jos se vozi, ali ne obazirite se na to. To je samo radi istinite informiranosti javnosti, vi svi namjeravate prijeci bar duplo od toga sa svojim autima, i sigurno cete uspjeti, samo ako ne promijenite chipove.

  11. #36
    prodrive
    Guest
    bullit, izgleda da si usutkao neke sitne dusice... )

  12. #37
    Initiale
    Guest
    Bas sam jucer gledal na motorvisionu test gofa gti tdi kojeg je stunirao mtm,samo su stavili drugi cip i digli snagu sa 150 na 177 konja i bogme golf ide dosta dobro,ali jebacki trosi,preko 12 litara na testu,a za tu kantu traze nevidenih 42000 eura

  13. #38
    bullit
    Guest
    VR6,u pravu si. Naravno da nijedan auto, tuniran ili ne, ne mozes i ne smijes voziti stalnona maximumu. To je, uostalom, i nezivedivo osim na Grobniku, areodromu ili za majstore kao sto su Calibra i antijunak. Ali da je dobro imati rezervu koju mozes iskoristiti kad treba ( u preticanju,ili kad ti jednostavno dodje gust) to je isto tako istina. Utom slucaju dobro je imati malo razumijevanja za ono sto se dogadja u motoru, paziti ga i maziti, ali neki nemaju vremena, volje i afiniteta za to, pa kenjaju svima koji misle drugacije. To je prava demokracija. Posebno sa njihovim argumentacijama, koje su milina za citat.

  14. #39
    Calibra Zender
    Guest
    Opet mi indirektno ×××ך i opet ćeš se čuditi što ti odgovaram.
    Ako trebaš nešto od mene onda mi se obrati, ali nemoj mi kenjati bez veze. Sam si sebe digao u neslućene visine ovog foruma. Pa ti kao sve znaš, nema kod tebe stvari u koje se ne razumiješ. A greške postoje samo kod drugih.
    Pa Bullite, pa šta si ti to sebi umislio?

  15. #40
    spwolf
    Guest
    ma kaj se bunis calibra... vidis da bullit hoce da malo zaradi... pa to je samo ljudski

    ))))

  16. #41
    bullit
    Guest
    Djeco, u ovih 6 godina kolko slazem te sitnice, nitko se jos nije bunio, i trazio da vratim lovu. I auti jos uvijek voze. A kad si kupe nesto novo, ponovno dodju. I to nesto znaci... a vi koji niste nikad probali, nemojte pricati.Kad probate, imat cete puno pravo na kritiku, ako bude razloga.Do tada, dopustite onima koji se bave time, i imaju neko iskustvo, da to objasne i obrazloze.

  17. #42
    bullit
    Guest
    Calibra, procitaj i zadnji post pod chip tuning, pa da cujem sta ces sad reci, zivo me zanima. Naravno, i svi ostali sta dobrodosli.

  18. #43
    prodrive
    Guest
    Calibra, svi cekamo tvoj odgovor...

  19. #44
    anti...
    Guest
    Calibra, daj reci nesto ovom seratoru.Nemoj da ispadne da si odustao.

  20. #45
    pain in the ass
    Guest
    Kaj se vise ne bute svadjali? Ko je onda pobjedio?

  21. #46
    bool u gujici
    Guest
    Calibra bjezi van, nemoj da se ja napregnem

  22. #47
    -koment-
    Guest
    opel kalibra se ××××, malo si previše pun sebe SELJO ! ohladi malo !

  23. #48
    justice
    Guest
    Izgleda da se pokazalo tko zna sto prica a tko ne.Drago mi je da je Calibra jednom morao zasutiti jer se uvijek pravi pametan i gura gdje mu nije mjesto.

  24. #49
    Calibra Zender
    Guest
    Jedan te isti iskompleksiran i jala prepun krelac (vjerojatno mostarski) non stop koristi pun k...c nickova i kaki okolo. A šta će drugo kad mu je život odavno u silaznoj putanji!

  25. #50
    q10
    Guest
    kad se ponadam da je s ××××××ma gotovo naletim na ovo majmune odi u bilo koji salon digni haube pa pogledaj skužit češ ako imaš imalo mozga

    a o trajnosti kupi pa se uvjeri

    o gluposti koje valjate ni mala djeca nebi shvatila ozbiljno

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46
  2. kak to rade slovenci
    By pug purger in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 05-12-2003, 10:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •