Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: Golf TDI, pa sta nam to rade?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    vw-fan
    Guest
    Citam malo pa katalozima i vidim da Golf 1.9 TDI sa istom kubikazom postoje verzije sa 90 ks, 100 ks, 110 ks, 130 ks i 150 ks. Cuo sam da je jedina razlika izmedju tih motora u chipu. Zasto je onda ovaj sa 150 ks tolko skuplji od ostalih kad proizvodnja chipa u danasnjim uvijetima, tj. kad je vec napravlejn i treba ga samo kopirat, kosta nekih 20 kuna. Dobro treba se i masina koja ih stanca amortizirati, ali u miljonskoj prodaji se to vrlo brzo amortizira. Mislim da je ovo cista pljacka iz Vw-a. I kome uopce trebaju tolko istih dizel motora. Mogu mislit kolko je onda trajan onaj sa 150 ks, kad se temelji na onom iz 90 ks. Vjerojatno je nakon 100.000 km spreman za zamjenu.

  2. #2
    Stevo_
    Guest
    ej vw-fan kaj nisi ti cuo za pojam turbo diesel? inace oznaka za taj naziv ti je tdi kod golfova i vag-a opcenito. to znaci da se ta snaga postize turbo punjacem a ne cipom. i snaga se brijem moze izvlaciti iz turba do nekog limita. znaci da je golf tdi sa 110 ks snagu dobio turbo punjacem. ak sam u krivu slobodno me ispravite.

  3. #3
    Jam on it
    Guest
    Čekat ćemo bullita da te ispravi. On će sigurno točno objasniti što je različito kod različitih TDI motora. Pritisak turbine, itd, da ja sad tu ne ××××m...

  4. #4
    Calibra Zender
    Guest
    Razlika je u elektronici koja upravlja radom motora. Dakle razlika je i u chipu. Iz istog obujam motora različitim chipovima VW vadi različitu konjažu. Da li je to cijela priča ili ima još koja finesa ne znam. Ali je 99% stvar u elektronici, a ne turbo punjaču.

  5. #5
    Stevo_
    Guest
    calibra kaj je fakat razlika u elektronici? brijo sam da je u turbu. isto kod i kod benzinaca. fala kaj si se javil i ispravil me, sad cu znat ubuduce. ipak nisam takav poznavatelj motora i tehnike, ali covjek se uci dok je ziv.

  6. #6
    Girrari
    Guest
    A ja sam 99% siguran da je Calibra u pravu!

    Najjeftinije je napraviti jedan motor koji može izdržati određen raspon snage i onda elektroničkim putem regulirati snagu tog motora. Tak ne moraju raditi 4 različita motora, već samo prigušuju snagu kako bi dobili manje konja i time zbog tršarina omogućili lakšu kupnju!
    Moguće je da ima još caka, ali vjerujem da je u biti o tome riječ.
    Ako griješim ispravite me; naravno da želim naučiti više!

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2015
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Također nikad čuo, no zgledaju ok, još jedna kopija GY EagleF1.











    __________________________________________________ _____________________

    Zadnji uredio haneeya : 11-04-2015 u 02:32

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46
  2. kak to rade slovenci
    By pug purger in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 05-12-2003, 10:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •