Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 71

Tema: Kakav je novi Clio

  1. #26
    skywalker
    Guest
    Fido, malo si mi nejasan.Kazes da je Clio dobar auto, ali i jako nekvalitetan.
    Ne kuzim. Kak moze biti i dobar i nekvalitetan??
    Hoces reci da je tvrda plastika i njeno skripanje nakon 50tkm jedini razlog zbog cega si nezadovoljan Cliom?
    Osim toga, koliko ja znam, ovaj novi Clio (ako o njemu pricamo) ima puno "meksu" plastiku od (mojeg)206.

  2. #27
    Mignota
    Guest
    Clio II 1.5 dci 80 KS s Dynamique opremom: jako mali auto, puno manji od, primjerice, punta. Potrošnja je i više nego dobra, ispod 4,5 litre na 100 km. Oprema izvanredna, jedino prigovor kaj se s benzinskim motorom u ovom paketu opreme dobiju alu-felge, a s dizelom ne. S obzirom da je auto malo povišen kad se sjedalo vozača digne u gornji položaj velika je vjerojatnost da zapnete za bedreni oslonac "sportskih" siceva. bunker otpišite, jedina solucija je preklapanje stražnjih sjedala. Inače na Renaultova se vozila, u slučaju da nisu neki bazni model, u pravilu čeka i do 2 mjeseca. Sretno!

  3. #28
    skywalker
    Guest
    Mignota, rekao bih da to i nije neko dugo cekanje. Ja sam na svoj 206 cekao preko 3 mjeseca a bio je obican XS s metalik bojom. Raspitival sam se tada za Ibizu, pa su mi i za njega kod Zubaka rekli da bum ga cekal 3 mjeseca, a bil je serijala.

  4. #29
    Mignota
    Guest
    moja greška, zaboravih napisati da su mi obećali rok isporuke od max 3 tjedna, a onda me počeli bušit s onim nazovite sutra, auto je na putu k nama i sl. Uglavnom, kaj se toga tiče, ne preporučujem Renaultov salon u KC

  5. #30
    Fido
    Guest
    Mislio sam ako ti ne smeta da novi auto škipi kao stara kanta i da to objašnjavaju u servisu sa tvrdom plastikom, onda je dobar. Ja sam ipak očekivao više. Što se ostalog tiče jako sam zadovoljan. Kupio sam CD pa sad više ne čujem škripanje (to je bila preporuka iz ovlaštenog servisa!?). Vozio sam se u Clio 1.2 gdje se škripanje nije čulo. Pa zato sam bio ogorčen i još uvijek mislim da novi auto ne može imati takvih npropusta. Očito sam u manjini.

  6. #31
    perinjo
    Guest
    imao sam megana coupe 1.6 16V 3god i nikad niš na njemu, danas sam ponosni vlasnik clia sa istom mašinom kojeg sam ubo od Šuleta (hvala stari ) i ne da sam zadovoljan, nego prezadovoljan! No ,bolje da šutim da ga ne ureknem! A vi si mislite jel to za vas il nije!

  7. #32
    RS
    Guest
    Bok! Poslije 3,5god. clio 14 16v 43000km
    ide kao zmaj. Na zadnjem servisu promijenili su 1 svjećicu ostalo sve kao
    na svakom normalnom servisu (40000km).
    Autu koji postiže 10,5 sek. do stotke
    a sada poslije servisa (vrtim ga i 6200
    okr/min) sigurno i manje nemam šta zamjeriti. Neki dan na sasvim ravnoj cesti (bez spusta) i 4 čovjeka u njemu 190km po cajgeru, dečki sa samo 98ks. Posebmo uživam kada perem ove golfofile
    koji misle da nešto voze za skupo plaćene kante (svaka čast turbo130ks i gt verzije) ali sa svim ostalim verzijama na cesti su pravi jadnici.Da ne pričam o raznim pasatima audi-ima i
    ostalim kantama po 100-110ks. Šta bi im tek radio sa pravim RS 169ks? Ima šanse
    na proljeće da padne i pravo "pranje" čak kod pravih verzija ove sirotinje od
    30-tak tisuća eura. Možete zamisliti gušt kada ponosni vlasnik pasata TDI (crveno I) snifa oktane iz jadnog Clia. Ajme majko a još kada zagrize u furku ili oni gt-ovci sto si na kante (golf) nalijepe sami gt pa misle da su strah i trepet na cesti a popljugaju od glupog guzonje. Moja sućut svim padavčarima koji se ponose na svoje bačene u vjetar
    eure. By by smokersi.

  8. #33
    alfa-1
    Guest
    za te novce daleko najbolja kupnja.Unutrasnjost nije bas napravljena od najkvalitetnijih materijala (plastika skripi).Motor 1,5 dci ili 1,4 16v je najbolji izbor. Opremljenost je najbolja u klasi.

  9. #34
    clio
    Guest
    Novi clio ima pino bolje materijale od recimo punta, C3, Corse, i pogotovo 206, jedino se polo može mjerit, a plastika u novom cliju je kao u laguni i u novom meganeu.
    Ja imam 1.2 16v Dynamique full oprema star 8 mjeseci(12000km) i nikakvih problema a auto za snagu ide puno bolje nego što sam očekivao - recimo mercedes A160 perem bez problema(dobro dosta ovisi i o vozaču) ali žao mi je što nisam uzeo 1.6 16v(već mi je bio rezerviran) jer ne troši skoro ništa više od mog a clio sa 110KS bi bio nepobjediv po gradskim ganjanjima.
    Inače je mislim najbolje uzet 1.5 dCi sa 82KS jer ide ××××no a niš ne troši(frend ga ima)

  10. #35
    renault
    Guest
    frend ima clio star 1god. i živi je užas zimus ga nije mogao paliti nego ga je nekoliko puta morao zagrijavati 1.5dci! u prosjeku svaka 2mj. je na popravku (problemi s elektronikom) u ovlaštenom servisu su mu rekli da je to promašena serija!!!!!!!!!!!!!!

  11. #36
    ćemo
    Guest
    ponosan sam vlasnik godinu dana starog clia 1,5 dci 67 ks i mogu reci samo rijeci pohvale. moja preporuka svima jer za 12500 € dobivate auto koji troši 4 l i ima svu opremu osim koze i alu felgi.

  12. #37
    jankinjo2016
    Guest
    Joj vi se čudite da vam svugdje škripi škripi i meni na RSu pa baš me briga i vi bi škripali da vas se vozika po našim preljepim cestama jel vam škripi ka dođete na novu asfaltiranu cestu ili autoput?? dajte molim vas kad nam sve ceste poprave(čitajNIKAD) onda pričajte dal vam škripi do tada jezik za zube i kuš!

  13. #38
    Altea
    Guest
    Došao mi je jedan dan u salon čovijek kupit Ibizu.!!
    Hitno se želi riješit Clia , kompletan motor je zamjenjen na 24000km !!!
    Vrlo "tanak" auto .
    Ali Ibiza s druge strane::::: ) )

  14. #39
    Member
    Datum registracije
    Jun 1972
    Postova
    37
    Rep Power
    0
    Al'je izabro svaka mu čast ) !!!!
    Baš me zanima što je radio sa motorom do 24000km???????
    Renault ima dobre aute,a zadovoljni kupci su najbolja preporuka za ostale.
    Želim mu puno sreće i zadovoljstva sa SEATOM!!!!!!!!!

  15. #40
    neotesani
    Guest
    Kupite si Clia, poskidajte obloge sa vrata, skinite "uguznicu" stražnje klupe, pa možda i stanete u njega !!! Kakva katastrofa, debil koji je dizajnirao klaustrofobičnu unutrašnjost zaslužuje da ga se spakira u teglicu od krastavaca. Pa, samo je trebao pogledati starog Clia, i ostaviti ga na miru onakvog kakav jest, a ne upropastiti auto !!!! Živio Euclidov prostor i Citroen XM !!!

  16. #41
    ZEGA
    Guest
    Neotesani slutim vlasnika XM-a...
    E da to se zove prostor...
    Kad naprijed se razvali veliki a iza takodjer razvali jos jedan veliki i sve cool...
    Velik sam, cijenim komfor, zdravlje odmoran feeling koje pruza zbog te udobnosti i zato ga imam...
    ZEGA

  17. #42
    Koshpa
    Guest
    Moje iskustvo auto je podosta traljavo napravljen. Nakon ni 20 tkm braticu na utu otisle prednje spone i kugle. A ovaj inace rob auta, pazio ga je i mazio ko da mu je dijete.

    Iznutra je takodjer traljavo napravljen.

  18. #43
    tid
    Guest
    Bok svima,vidim da je clio na tapeti imam i ja iskustva s njim tj.jos uvjek sam vlasnik clio 2002g.1.416v s kojim sam u godinu i pol dana 6 put bil na nekakvim popravcima 3x mi je otisla elktronika,2x pedala gasa i 1x tempomat.Moram priznat da sam vise ocekival od renaulta ali eto to mi je skola nikad vise.Sada ga prodajem jer mislim dosta je bilo inace auto ima 37000 km i u prosjeku mi svaka 3 mj.nekaj kvarilo.

  19. #44
    Dr. Strangelove
    Guest
    kolko para za Clia? ) ... tempomat?

  20. #45
    Sonny
    Guest
    Moja iskustva sa Cliom 1.5 dci 65KS, nakon 2000 km lupanje u prednjem desnom dijelu.
    Potrošnja grad 6.8 lit.

  21. #46
    MikiBraco
    Guest
    Ne bih više kupio Clio. Pazi,imam 1.9D 2001.,sve je OK ali nakon 95000km riknuli su mi drugi grijači!!!

  22. #47
    vozio
    Guest
    koliko troši 1.9d 2001?

  23. #48
    SasHA
    Guest
    Ja sam prije 6 mjeseci kupio Renault Cio 1.4 16V, 98KS u Pogorici. Do sada sam sa njim presao 6000 kilometara, auto je obicno govno.
    Ne mogu da razumijem zasto ga pojedinci na ovom forumu hvale kad:
    - Plastika kvrcka i klati se na sve strane
    - Ventilacioni otvori su vec zaribali i jedva se pomjeraju a uz to ispustaju skripave zvuke kad god pustim vazduh kroz njega.
    - Mijenjac jako poskakuje kad god pritisnem i pustim gas.
    - Auto ima nemiran ler gas i kad god upalim brisace, grijanje ili bilo sta drugo od elektronike, auto se zatrese u mjestu i padnu mu obrtaji
    - Motor klepece u mjestu i ispusta zvukove kao da je resao preko 200.000km pa su mu ventili otisli u k***c.
    - Nece da povuce prije no li prdjem 4000 obrtaja a i tada ako sam uzbrdo nece ni da mrdne.
    - Plastika spolja se na vecini mjesta deformisala i svaki kontakt sa karoserijom automatski skida farbu i ostavlja tragove.
    - Servis i garancija je cista prevara jer sta god problem bio njima je krivo gorivo.

    AUTO JE JEDNO MEKO, \"PLASTICNO\" GOVNO KOJE NIJE VRIJEDNO 1 EURA A KAMO LI 11000!!!

    Renault ocigledno misli da zemlje prslog Balkana kao sto su Hrvatska, Srbija, Crna Gora, Bosna, itd. ne treba tretirati ozbiljno i uvaljeu nam svakakvo smece, nikakvog kvaliteta. ZATO IH TREBA BOJKOTOVATI I POSLATI U JEVROPU DA TAMO POKUSAJU DA PRODAJU I JEDAN AUTOMOBIL OVAKO LOSEG KVALITETA!!!

    Pozdrav, i izvinjavam se ljubiteljima Renaulta, nisam imao namjeru da ih uvrijedim vec predocim cinjenicno stanje.

    SasHA

  24. #49
    Klijomrzac
    Guest
    Jooooooooj ljudi pa gdje ste bili kad sam pisao sapunicu o hirovima govna zvanog Reno klijo 1.2 16v??? Bježite od toga kao vrag od tamjana! Jedino ako ste u penziji pa vam je dosadno doma, pa svaki tjedan uredno u servis na dolijevanje ulja, na zamjenu žarulja, na moto-tester, pa na tečaj "Kako kontrolirati nekontrolirani bijes", pa frizeru na farbanje sijedih lasi koje ste dobili od vrhunskog auta! Renault-KARIKATUR DU AUTOMOBIL!

  25. #50
    Rina
    Guest
    Clio ne bi više nikada kupila.
    Imam ga dvije godine i totalno sam nezadovoljna, prešla sam 40000 km.Na servisu već bio 4 puta i svaki put treba nešto zamjeniti. Nakon godinu dana i jedong mjeseca otišla mi je cijela elektronika. Pa naravno zamjena kontrolne ploče bi bila oko 4000kn. Napisla sam reklamaciju na renault koji mi naravno nisu odgovorili, već su kontaktirali mog koncesionara koji mi je priopćio da sam dobila 90% popusta, ali odjednom nije potrebno to zamjeniti.
    Najbitnije od svega, nema veze što mi se na 100km upalile sve lampice.
    Ne kupujte clia....

Slične teme

  1. Kakav je...?
    By bass in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-08-2004, 19:38
  2. Kakav je 206 2.0Hdi?
    By 177 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 18-03-2004, 13:24
  3. Kakav je R19 16V
    By Žan Reno in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-10-2002, 17:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •