Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: pomoć

tužan
    Guest
    kako znati da vas cura vara

slatkicag
    Guest
    pa provjeris

tužan
    Guest
    živio sam kod nje i već dva mjeseca ne želi spavati sa mnom meni kaže da neće spavati kod kuće a ja je nađem kod kuće kada se vratim od svojih. ne želi mi više odgovarati na poruke i tome slično. kako da provjerim

slatkicag
    Guest
    to je i meni bilo pa pratis di ide mene je decko jednom lupi,zato sto nisam htila bit snjime.

tužan
    Guest
    ja sam sto posto siguran da me vara ali ne mogu to dokazati jer ima masu stvari koje me na to navode ali kako je uhvatiti i dokazati

DoXikus
    Guest
    hahahahaha

moja je uredno spavala samnom dok smo bili zajedno ali eto igrom slucajeva...

savjet: mozda treba malo prostora i vremena da razmisli! ALI NI U KOJEM SLUCAJU NEMOJ BITI NAPASTAN! niti ljubomoran niti ista. Drzi se jednostavno na distanci, znam da je tesko ali opet pusti ju, nemoj ju gnjaviti. Ponasaj se kao da je sve to normalno. Ili napravi nesto veoma romanticno i porazgovarajte o tome.

tužan
    Guest
    to i pokušavam ali ona jednostavno ne želi ni o čemu razgovarati. definitivno me ignorira i kaže da sam ja kriv kaj je takva prema meni

slatkicag
    Guest
    neznam stabi ti rekla danas je zivot blesav

Opasan tip...
    Guest
    e ti doxikus,ideš mi na ××××× po malo,na svakoj temi pišeš i petljaš se tam di ti nije mjesto,od×××× više!!

tužan
    Guest
    stvarno je blesav najradije bih dignuo ruke od nje ali mi je previše stalo do nje jer ne znam možda me ipak ne vara ali ubija me to ignoriranje mojih osjećaja prema njoj jednostavno ne želi biti iskrena prema meni

slatkicag
    Guest
    pa bas i meni ide na ××××× na svakoj tebi pise pomalo a ti tuzni neznam stvarno bas mi te je zao nekako.

-.-
    Guest
    Čuj, možda ona želi prekinut pa ne zna kako pa se zato tak ponaša da bi ti prvi prekinuo s njom

tužan
    Guest
    znam i sam sebe ponekad sažalijevam jer stvarno sam joj dao sve od sebe kaj se tiče osjećaja a ona to ne poštuje niti malo.

DoXikus
    Guest
    @Opasan tip

Definiraj izraz "forum" i znat ces sve, sloboda govora dolazi do izrazaja, samo sto ja ne mjenjam nickove

@Tuzan...

Vrati istom mjerom, budi i ti onda hladan. Nema druge.

slatkicag
    Guest
    prekini snjom daje ti znak da zeli ona prekinut,pa zasto ti ne prekines snjom

tužan
    Guest
    znam da mi daje do znanja to sam danas shvatio kada mi je rekla jel vidis da ti bolje bez mene. a kada je ja pitam jel bi bilo najbolje da prekinemo odgovori mi da to ja želim a ne ona. ja bih prekinuo ali sam bih htio saznati jeli me stvarno vara jer sam sto posto siguran da da ali nemam dokaze a ona mi se kune da me ne vara

slatkicag
    Guest
    ma garan te vara kad to osjecas ja kad me decko vara saznam u roku 2dana

tužan
    Guest
    da mi bar onda kaže ne bih se osjećao ovako usrano znao bih o čemu se radi i ne bih osječao da radi budalu od mene

slatkicag
    Guest
    ma viruj nadi sebi novu curu koja ce te postovat i volit

tužan
    Guest
    zašto su cure tako bezdušne kada treba povrijediti

DoXikus
    Guest
    svi smo takvi... i cure i decki... Iznimke postoje i svaka im cast
    Svi kroz to prolaze, samo iskustvo raste

tužan
    Guest