Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Kako da znam voli li me zaista?

kuja reda radi
    Guest
    Evo ovako. Jedan predobar dečko kojeg sam jako zavoljela mi već neko (duže) vrijeme govori da me voli, da se zaljubio ko idiot u mene... I na sve moguće načine mi (preko poruka, nema muda reći mi to u lice dokazuje koliko me voli. No.. to je postalo tako često da sad sumnjam voli li me zaista, onako pravo, ili je samo zaljubljen u mene, a ta zaljubljenost može nestati svakog trena čim me se zasiti. A možda me cijelo vrijeme mulja i prodo bi me za flašu pana.

Ja znam koliko je meni stalo do njega, volim ga više od sebe, sve bi dala za njega... Da bar to on isto osjeća za mene.

jedan..
    Guest
    Mislim da znam ko si... I vjeruj mi voli te, ko ne bi volio tako lijepu curu

kuja reda radi
    Guest
    Sad znam da ne znaš ko sam

Ali eto reko si baš ono što me muči... Želim da me voli zbog onoga kakva sam iznutra

kuja radi reda
    Guest
    ak me znaš (mislim da ne znaš) reci prvo slovo moga imena, pa da vidimo ?!

prava kuja reda radi
    Guest
    A jel opet? Ne kradi mi nick!

Btw zadnju poruku nisam ja pisala...

A tebi, kučko, poručujem da si nađeš osobnost

smrtnica
    Guest
    ovo je očito..ova kaj te kopira napisala je kuja radi reda, a to nije tvoj nick, tvoj je kuja reda radi....žišku? ustvari il je pre××××× i nije uspijela prepisati, il te fkt nije namjeravala kopirat, ima svoji nick..al po sadržaju je ovo prvo..fkt bolesno! hh
    a što se tebe tiče prava kujo reda radi, da sam na tvom mjestu išla bi se naći s dečkom i razgovarati s njime o tome, a ak on ne želi se nači i razjasniti cijelu situaciju uživo s tobom, taj dečko ne traži niš više od malog koketiranja preko moba, sory al tak je, imala sam takvu situaciju, bajček!

kuja reda radi
    Guest
    @smrtnica
    gle fkt, nisam ni skužila da zapravo ni ne koristi moj nick

A što se tiče Njega... Mi imamo svoju prošlost, bio je uz mene kad mi je bilo teško, tako se trudio da me osvoji, brukao se pred svim mojim frendovima... a ja bacam sumnju na njegove riječi. ×××××× pa problem je u meni... Hvala što si odgovorila

abcd
    Guest
    a fakat si kuja kaj bi ti htjela odma se vjencat s njim pa daj i ak te farba pa jos si mlada naci ces si drugog nemoj pretjerivat...

kuja reda radi
    Guest
    Da sam bar tak mlada, imam 19 godina, cura za ženidbu )

...zajebavam se, ako niste skužili..

Ova tema je zatvorena, nema potrebe da se ovdje više vode ikakvi razgovori. Hvala na razumijevanju

jadnasam2706
    Guest
    pozz ljudi... hmmm,zanima me voli li me zaista? bili smo prohodali kada je on prekinuo s curom s kojom je bio dvije godine... proveli smo 4 najljepše mjesece u mom tenutku... stvarno sam ga zavoljela i... činilo mi se da i on mene voli,sve dok nije u vodu palo... PREVARIO ME,s bivšom... i ostavio! počeli su se nalazit... fali mi volim a i veli mi da i on mene voli,jer bi htio biti samnom ali, ja...ja sam jednostavno izgubila povjerenje u njega,ne mogu to...oprostila sam mu sveee i natrag je učinio isto... ljudi? POMOZITE MI! dali nakon svake moje ružne izgovorene riječi njemu,dali on bar malo osječaš nešto prema meni ili voli bivšu? heeeeeeeeeeelp!!!

Slične teme

1. znam tko je ice-t
    By jebačica in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 71
    Posljednji post: 27-06-2007, 10:56
  2. Odgovora: 11
    Posljednji post: 20-01-2004, 18:37
  3. Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-01-2004, 18:48
  4. Odgovora: 17
    Posljednji post: 20-11-2003, 02:29

Pravila postanja