Stranica 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 238

Tema: MONOPOLY

  1. #26
    DAN
    Guest
    NEGO ??

  2. #27
    Overboard
    Guest
    Kako to misliš,odgovoriš mi ili ne?Neće biti posljedica,nema konzervacije,nije to baš kao što si zabrijala!

  3. #28
    DAN
    Guest
    DA SUPRUG !!! JEDINO ON MISLIM NIJE DA NEMA PONUDA LAGALA BI KAD BI TO REKLA AL TRŽIM ONO NEŠTO I NARAVNO TO JOŠ NISAM NAŠLA '' a sad shvatila da toga i nema ... al puno o tome razmišljam a ti ??

  4. #29
    Overboard
    Guest
    I ja činim njoj ono što voli,a da mislim,mislim,nije tu ništa loše...treba zapamtiti:Seks je samo početak,ne kraj,ali ako propustite početak,propustičete i kraj.To je masovna pojava,i glupi su oni koji nešto glume,skrupule,regule i ××××××,naučeno ponašanje,uf ××××te,ljut sam samo na spomen te ×××××rije...

  5. #30
    DAN
    Guest
    SORY AKO SAM TE RAZLJUTILA SVE 5 AL MORAŠ PRIZNAT DA NEKAD MOŽEŠ UŽIVAT U OVIM BEZAZLENIM IGRICAMA NAIVNO , SLATKO ..

  6. #31
    Overboard
    Guest
    Da,slažem se,a nisi ti u pitanju,ne ljutiš me ti,već oni koji glume...Brišem,laku noć!

  7. #32
    DAN
    Guest
    DOBRO JUTRO !! BAR JE MENI AKO UZMEM U OBZIR DA SAM SADA ŽIVA ZDRAVA I VESELA ONDA JE . EHH PA SAMA SAM TI SE HTIJELA MALO JAVIT I TO JE TO .KAKO SI ? JOŠ TE BOLI ???

  8. #33
    Overboard
    Guest
    Dobro sam i ja,hvala,malo boli još,ali biti će to puška za dan-dva...Moram malo smanjiti doživljaj,i to je to.Imam društvo doma u meditaciji,od jutros,yupiiii!!!!Zadovoljan sam,napokon neki pomak.Ma,ustvari,više je to nastavak priče,jer smo skupa bili prije u TM-u,transcendentalna meditacija.Nekako mi je baš drago,nekako sam lagan...

  9. #34
    DAN
    Guest
    e

  10. #35
    DAN
    Guest
    E FAKAT MI JE DRAGO ! AL KAD SMO KOD TOGA JA SAM LUDILO E NEMAM MISLI RIJEČI SLIKE KOJA BI TI TO MOGLA OBJASNIT OČI MI SE CAKLE SJAJE ZIJENICE KAO DA SAM SE NAPUŠILA NEKE ××××NO DOBRE TRAVE A TOLIKO SAM SI LAKA DA IMAM FIING DA MOGU POLETJET NEVJEROVATNO !! D...... JA SAM TI TOLIKO ZAHVALNA NA TOM DARU JA SAM NAPOKON SLOBADNA OSIJEČAM SE KAO ONO " DRVO " SAM STOJ I PRATI !!!

  11. #36
    Overboard
    Guest
    Lijepo,baš neka!Sve je tako kako i treba biti.Neka traje.Pozdrav iz opet oblačnog grada!Jel radi ovaj tu kafić,pokušavam neko vrijeme ući,ali mi neda,radi mi error sa Javom,ma izgleda da tu nema baš sreće...Htio sam malo na chat uživo s tobom...

  12. #37
    DAN
    Guest
    OČITO NE RADI ! MORAM TI PRIZNAT DA SE SVE VIŠE I VIŠE NALAZIM U SVIM ONIM TVOJIM PRIČAMA POLAKO IH POČINJEM ŽIVJET !!!

  13. #38
    DAN
    Guest
    JOU ! TREBAM DRUŠVO !!! MALO SPALJENO , ISKUSNO I ISKRENO ??? JA SAM TI PROBALA NA OVAJ KAFIĆ NEMA BEDA SVE IDE OK NEZNAM ZAŠTO TEBE MUČI . EJ IMAM PITANJE PRIMJETILA SAM DA SI SE NADOVEZO NA INTERESANTNU TEMU NA ONOME RIJEKA I OKOLICA OČITO JE TO ONA PRIČA ŠTA SI MI VEČ REKO SAD ONO ŠTA SI NAPISAO TO SI ČUO ILI DOŽIVIO ??? MISLIM NARAVNO ZVUČI KAO INTERESANTNO ISKUSTVO !!

  14. #39
    Overboard
    Guest
    Ej!

  15. #40
    Overboard
    Guest
    Ne,nije mi prošao članak,jer sam o njoj pisao,ovaj mi je forum malo čudan...sad prije minutice sam baš o njoj nešto napisao i nije otišlo.Ma,klasični primjer iz××××vanja ××××džija koji sebe naziva moderatorom...

  16. #41
    Overboard
    Guest
    Ona je imala loše snimke,jer su bile u nekoj jeftinoj robici iz onog dućana koji prodaje opremu za rajcanje...a i nije bilo nešto naročito,voli primiti sjemenište u usta,obožava to...i tako....

  17. #42
    Overboard
    Guest
    Probao,vidio....doživio,ali zar je to bitno,ili opet iluziju pumpaš...?

  18. #43
    DAN
    Guest
    JAO ŠTA SI OSIJETLJIV !!! PITAM ××××TE ŠTA SE ODMA PALIŠ !!! PA ZAR NISI PROČITAO ONAJ DIO MOGA TEKSTA GDIJE PIŠEM DA SMATRAM DA JE TO " INTERESANTNO ISKUSTVO " !!! TEBI ILI SE HOČE J.... ILI SI LOŠE VOLJE ? OSIJETIM NEKU NERVOZU U TVOJOJ PORUCI !!!

  19. #44
    Overboard
    Guest
    Bok!Ma koja nervoza?Ispizdilo me jedino to što mi nije prošao jedan dio priče,ali nakon toga je išlo...Ma zašto bih se palio...?To je ionako srednja žalost sve skupa s njom.Kako ti?

  20. #45
    DAN
    Guest
    KAD SMO KOD ILUZIJE SIJEČAŠ SE OVOGA "OSTANITE NA RUBU VIDLJIVOGA I GLEDAJTE U SMIJERU NEVIDLJIVOGA MALO PO MALO " E TO POKUŠAVAM PRIMIJENIT POLAKO ALI SIGURNO POKOPČALA SAM NEKE FURKE U STILU NEMA PREKIDAČA SAD SI TU SAD TAMO NEGO ŽIVIŠ ILUZIJU DIŠEŠ STVARNOST GLEDAJ KAKO DRUGI GRIJEŠE I NE DIRAJ IH NASMIJ SE I BUDI PROMATRAČ A U STVARIMA KOJE SE TIČU TEBE POSLA I TD. BUDI U ILUZIJI INAČE SI GOTOV . MISLIM MALO BUKVALNO SHVAČENO TJ, SAD NAPISANO AL NEZNAM KAKO DA DRUKČIJE NAPIŠEM NEMAM RIJEČI ZA TO UGLAVNO TRUDIM SE SHVATIT ... USTVARI NE TRUDIM SE ČEKAM DA MI SAMO OD SEBE SIJEDNE U GLAVU ...JEL VRIJEME ČINI ČUDA ...

  21. #46
    Overboard
    Guest
    He,he...samo strpljenja bebo!Nema laganini i na brzini..!Raditi treba,ali opet bez naprezanja,jer isto stoji ono,ko se upinje....može se samo dobro ukakati,tome uglavnom služi upinjanje,ha,ha,ha...Koji kijamet je kod nas od vremena,biti će samo na-na u kinderbedu...Treba mi doći P na kafu,a i ti naleti ako si od volje,pljiiiiz...!Neznam samo na koju foru po ovom vjetru i kiši za popizditi...

  22. #47
    DAN
    Guest
    MA NEMA BEDA SAD KREČEM SAMO ME ×××× BMW MI IMA LJENE GUME TEBALA BI UZEZTERENCA PALIM GA I KREČEM HA HA STAVI KUHAT KAVU DOLAZIM !!! AKO NIŠTA BACIM SE U TRANS I SA VAMA SAM DUHOM

  23. #48
    Overboard
    Guest
    Voda već kuha...Slađu ili gorču,u velku ili malu šalicu?Eh,daj pokipi....

  24. #49
    DAN
    Guest
    E pa može gorču život mi je sladak , sa hladnim mljekom i čašu vode . Ugodnu fotelju , dobru mjuzu i dva spaljena tipa u društvu ako nije bed ...

  25. #50
    Overboard
    Guest
    Naša želja je naša zapovijed.....he,he,he....Šta ima još kod tebe?..znači.. zujiš po ovom forumu počesto...malo mi je bad pošto mi neće kafić nikako da te poruke idu nekako,ovako iscuri previše vremena.Ma Skype je zakon!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •