Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 56

Tema: tko u nas vozi Mercedese

  1. #1
    ivukovi
    Guest
    Zašto je pravilo da Mercedese voze ljudi koji ponašanjem i izgledom nikako
    ne spadaju u klasu "gospode" što si misle priskrbiti trokrakom zvijezdom. Tako je bar ovamo u Splitu i okolici.

  2. #2
    Alenko
    Guest
    Zvijezda im je udarila u glavu, Mećka je simbol bogatstva i moći, osobno kada sjednem u 190 D (ne svoj) i kada mi ta ××××na zvjezda zaklanja pola ceste ( treba ih kazniti zbog preglednosti, samo rogovi fale) osječam se zaista ko neki šiptar, samo da mi zlatni lanac oko vrata, lepa brena i udri....

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    Jelda? Frend mi ima 124-oku i fakat je malo ciganski osjećaj kad se voziš po gradu, ali ××××ga prosječni Hrvat misli da je na vrhuncu života kad sjedne u njega...

  4. #4
    Calibra
    Guest
    w123 i w124 nisu mercedesi, to su kante! Nova c klasa je odlična, istina preskupa, novi okan, novi Gensher, ...
    Novi modeli su odlični, ali stare kante poput w124 i hercegovači w123 su ruglo hrvatskih cesta!
    A koliko tek traže za rabljene w124!

  5. #5
    q10
    Guest
    u nas mercedese vozi samo ili jako bogati ili jako ludi ljudi

  6. #6
    dragstar
    Guest
    Ma ta ljubav prema Mercedesu mora da je kod nekih urodjena.Imam prijatelja u Splitu koji ce radije voziti staru S klasu sa dizel motorom (jadnih 88 ks na 2 tone tezine)nego npr. nekog VW TDI-a koji je spram toga ipak zvijer.
    Ja osobno bih isto vozio mercedesa, ali ako ne moguda si priustim pravoga, necu da vozim niti te starudije, pa makar se one zvale mercedes.Na stranu to sto su to ipak kvalitetni auti...

  7. #7
    S400 CDI
    Guest
    Dečki,Mercedes??? Svi koje ste sad nabrojili su ××××××! Ste kad VIDJELI S400 CDI? Najnoviji?? To je Mercedes,a ne ovi vaši autići!Ja ga imam! To je zvijer! )

  8. #8
    garincha
    Guest
    Imam ga i ja! Nije bass CDI i nije bass mechka, ali da je zvijer... zvijer je.

  9. #9
    Alen Mercedes SLK
    Guest
    Pa ljudi dodjite svojoj pameti ,i stavite ruku na srce i onda recite .
    Za prosjecnog covjeka naravno malo imucnujeg spada ga mercedes ,pa sad zavisi od starosne dobi koji ce model uzeti ,ali sto je to auto nitko ne zna dok ne proba

  10. #10
    Mali
    Guest
    David to si ti?

  11. #11
    zlaya
    Guest
    Zelim reci samo ovo: SL 55 AMG
    Ako mozete negdje ga pogledajte ili ,ne daj Boze, probajte pa onda pricajte.

  12. #12
    cannon
    Guest
    Naš jadni mentalitet sklon je prosuđivati i osuđivati ljude prema svemu, od onoga što voze, jedu, oblače, koju gvrstu glazbu slušaju itd.itd., a posjednici tog i takvog mentaliteta najjadnija je sorta ljudi, kojoj je omiljeno pljuvanju po svemu što je drugčije od "neznajunionisami".
    I na kraju, mercedes je auto koji može i ne mora biti lijep, odnosno auto koji je nekima skup a nekima nije, a ima i tradiciju koja može ili ne mora nekome značiti nešto. )

  13. #13
    Beemer
    Guest
    Onaj tko ima, a ne zna!

  14. #14
    anonimac
    Guest
    ljudi moji,osobno nemam nista protiv mercedesa ali rađe vozim druge aute.evo jednog razloga:vozio sam se neki dan do verone sa tipom u E 200 kompressor a bio je s nama i neki tip koji nezna nista o autima i pitao je vlasnika dali ovaj merceses ima stražnji pogon??a ova ×××××× čiji je auto osgovorila mu je da NIJE STRAŽNJI POGON,JER SE TAKVI MERCEDESI VIŠE NE PROIZVODE-SAD SVI IMAJU PREDNJI.!!!!evo takve ×××××× voze mercedesa!!!!

  15. #15
    huki XM
    Guest
    U VAS svi voze mercedese.

  16. #16
    BMW-ac
    Guest
    Ko kaže SVI !!? ja imam BMW, i to 2. To su pravi auti. A za one ×××××× koje neznaju...i BMW je stražnji pogon. )

  17. #17
    huki XM
    Guest
    A ima i 4X4 BMW,kaj neznate?! )

  18. #18
    HT
    Guest
    Onaj ko vozi mečku je seljacina!Ja da imam para za najskupljeg mercedesa nebi ga kupio jer mercedes danas vozi svaki seljo!Za te pare ima brdo dobrih auta a kad ih voziš nećeš bit seljačina!!!!!!! Pozdrav svim umišljenim seljotima za volanom ti tenkova(kanti)od dve tone
    Isto vrijedi i za BMW!!! )

  19. #19
    huki XM
    Guest
    Kad sam 1987 sjeo u prvog svog citroena (GS 1.3) ostao sam vjeran citroenima (GS 1.3,GSA 1.3,GS 1.2,CX 24oo palas i sada XM 3.0 V6 autom.).
    XM ima sve kaj jedan luksuzni auto ima da sad nenabrajam osim kože,ne volim kožu po ljetu vruča po zimi hladna.
    Takav auto mogu si priuštiti jer ga sam održavam.Bogu hvala dosad osim servisa nije bilo kvarova iako je XM star 10 god.
    Pitam ja Vas koliko bi platio mercedesa sa takvom opremom starog 10 god. sa V6 3.0 ccm-a i 170 KS i dali bi se udobnije vozio? pozdrav

  20. #20
    netko
    Guest
    HT reci jel bi se ti volio sudjelovat u sudaru sa "kantom od dvije tone" ili s nekim manjim i tonu i pol lakšim autićem. Ne da bi te kanta raznijela nego bi kupio dijelove tri kilometra okolo.

  21. #21
    MB AG
    Guest
    "netko" ima pravo.Kad bi te spizdio Mercedes S-klasa,ti bi se u tonu laksem autu veselio.Izletio bi kroz sajbu 5 kilometara naprijed zajedno sa sjedalom

  22. #22
    MB AG
    Guest

  23. #23
    eXT
    Guest
    Ipak, postoji dio ljudi koji misle da će im njihov loš glas splasnuti pod blijeskom zvijezde. Mercedes je to ljude koji se teže savrsenstvu i za koje je takav auto ipak priznanje za njihove napore. (Malo sebicno, ali takve stvari i pokrecu ljude)

  24. #24
    prosvjetitelj
    Guest
    gospodo znalci mercedesa treba probati voziti pa onda dati sud o njemu ,a ne na osnovu izgleda ili o tzv. seljačinama koji ga voze pljuvati po br. 1 na svijetu tj. mercedesu-

  25. #25
    SAAB
    Guest
    www.maptun.com

Slične teme

  1. Tko šta vozi?
    By AR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 67
    Posljednji post: 19-03-2004, 11:33
  2. ko vozi VW
    By GTD in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 16-04-2003, 20:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •