Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 114

Tema: Citroen servisi

  1. #1
    mali
    Guest
    koji je najbolji?

  2. #2
    exclusive
    Guest
    Vidim da se još nitko nije javio po temi pa ću ja. Prvo niste napisali da li tražite ovlašteni servis koji su po mom iskustvu više manje svi isti. I sami ste svjesni kako se tamo radi. Zaposlenicima je u interesu napraviti što više automobila u što kraćem roku tako da tu nema neke posebne pažnje, sve je to rutina. Isto tako je sa servisima vani. Ja sam jedno vrijeme išao u Deželu kod "Opcije" dok se jednom nisam vratio prerano po auto i frajer mi je čekičem nabijao po kugli jer je nije mogao skinuti sa ključem. Kad sam mu rekao da to treba nasprejati pitao me što ja radim kod njih. Jasno tu je bio kraj priće sa tim servisom. Kod nas sam zadovoljan sa PEBA servisom u Rakitju. Sad servisiram auto kod jednog izuzetnog majstora u paušalu.Mislim da je kvalitetniji od bilo kojeg ovlaštenog i puno jeftiniji.

  3. #3
    mali
    Guest
    exclusive,
    dali mi možeš reći samo jesu li u Sloveniji jeftiniji ovlašteni servisi a ako jesu ,koji su to?

  4. #4
    exclusive
    Guest
    nisu jeftiniji i nisu ni stručniji. ne znam odkuda si , ali u Dugom selu imaš dobar servis.

  5. #5
    huki
    Guest
    mali pozdrav od majstora Ivice.

  6. #6
    ki
    Guest
    Huki,odakle si?

  7. #7
    huki
    Guest
    Iz Zagreba,popravljam citroene u slobodno vrijeme(samo citaroene)7 god.
    A ti?

  8. #8
    ki
    Guest
    iz Ludbrega,a reci mi kakva su tvoja iskustva sa 1.4i motorima?

  9. #9
    huki
    Guest
    motori 1.4i su ok.,rado se vrte živi su.problemi se mogu javiti na dihtungu glave ako se motor često forsira(pogotovo ljeti).Kod noviji godišta ima problema s elektronikom,inače kod urednog održavanja traju.Po meni stariji modeli imaju premali kiler pa je preporučljivo montirati termošalter koji uključuje ventilator prije 90 stupnjeva celzijusa.

  10. #10
    dane
    Guest
    iman ksaru 1.4 45000 km nemogu da bacim u rikverc.Ako neko nešto zna neka javi

  11. #11
    klaudia
    Guest
    Huki imam problem. Ksara1.4i cupe nekada ne upada u rikverc a nekada ide bez problema.Postavljao sam upit u servise a oni tvrde da je to normalno.Da bi ubaci u rikverc ponekad moran ugasiti motor.UNAPRED ZAHVALJUJEM NA ODGOVORU

  12. #12
    ki
    Guest
    Huki,molim te reci mi dali treba češće mijenjati ulje na xsari1.4i odpredviđenih servisa svakih 15000 km? ulje je total 7000.

  13. #13
    klaudija
    Guest
    nissmo u kini da znamo ta slova

  14. #14
    huki
    Guest
    Neznam koji servis to može tvrditi da je normalno nekad hoče a nekad ne u rikverc.Pitajte ih dali se njihovi autit tako "šaltaju".Problem može biti da kuplung prenisko odvaja ili je potrošen.
    Total 7000 ja mijenjam najkasnije na 10000 km,obavezno filter ulja i zraka.Pozdrav svima

  15. #15
    Bravo Huki!!!
    Guest

  16. #16
    klaudija
    Guest
    Zahvaljujem na odgovoru i mislim da kuplung ne može biti potrošen na 40000km s obzirom da sam sa zastavom 101 prelazio oko 100000km bez zamjene lamele.Ako znaš još nešto molim odgovor.Hvala na datom odgovoru.

  17. #17
    Kyro
    Guest
    Bok Huki

    Postao si popularan dok me nije bilo na forumu.
    Izgleda da fali ovdje neki pravi znalac i ljubitelj Citroena.
    Inace moja xantia i dalje onako i sa drugim sensorom za vakum.
    Vidimo se na mjerenju kompresije.


  18. #18
    Kyro
    Guest
    Opet za Hukija

    Pogledaj ovaj link.
    nesto savrseno za xm i xantiu.

    http://www.andyspares.com/discussionforum/FORUM.asp?FORUM_ID=3&whichpage=18&ARCHIVE=

    P.S. Nisam dobro napravio sa vakum sensorom trebao sam resetirat ECU pa onda staviti drugi sensor.
    Nadam se da cu moci ponovo probati.

  19. #19
    huki XM
    Guest
    Neznam zašto nisam mogao nekoliko dana na vidiauto,kad pogledam link javim se.

  20. #20
    miha
    Guest
    Bok svima!
    Imam Xsaru 1.4i s 95000 km. Trebao bih zamijeniti zubčasti i klinasti remen te dihtung glave motora. Molim za preporuku gdje bi se to moglo u ZG kvalitetno i povoljno napraviti

  21. #21
    huki XM
    Guest
    Miha pitay Kyru,možda on zna nekog dobrog majstora.

  22. #22
    Kyro
    Guest
    Miha javi se Hukiju on je master of
    Citroen

  23. #23
    huki XM
    Guest
    Hvala Kyro,pogledal sam onaj link i super je,morat ču si malo ponoviti tehnički engleski,pozdrav

  24. #24
    exclusive
    Guest
    pitanje i molba za hykia! na xm-u v6 3.0 24v 95 god. događa se slijedeće. po većim vrućinama ljeti kod zaustavljanja motor mi se često zna ugasiti , ili se zasvijetle lampice na tabli. to se događa kad stisnem kvačilo izakočim. interesantno u jesen i zimu to se ne dešava. na kompjutoru(proksija) nije pokazao ništa.

  25. #25
    huki XM
    Guest
    Dali je netko spominjao u servisima ler ventil.Kolik km. ima auto ako se zna?

Slične teme

  1. Renault servisi
    By sgracin in forum Auto servisi
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 25-06-2004, 01:15
  2. VW servisi
    By Sasica in forum Auto servisi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-06-2004, 10:48
  3. Škoda servisi u SLO
    By Vittorio in forum Auto servisi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-06-2004, 23:04
  4. Citroen PLURIEL,Novi Berlingo,Citroen C-AIRDREAM
    By citroen-fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 13-09-2002, 20:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •