PDA

Pogledaj cijelu verziju : AGP - PCI



D
09-05-2002, 20:56
Ovako, ubacio sam u racunar dvije graficke kartice, zbog prosirenja desktop povrsine. Jedna je AGP, a druga je PCI. E problem je u tome što kao glavnu uvijek prepoznaje onu u PCI slotu a ona ima samo 1 MB, dok ova u AGP slotu ima 32 MB, problem nastaje kada pokrenem neke igre one uzimaju glavnu graficku u ovom slucaju onu na PCI slotu (samo 1 MB ima na njoj) pa zbog toga prakticno nemoguce igrati bilo kakvu igru.
U biosu kada pokusam da prebacim da AGP slot ucita prvi onda ne ucitava uopste onu graficku sa PCI slota

Zanima me dali možda postoji neki program koji to moze da uradi, ili neki drugi nacin.

FANCY
02-06-2002, 20:42
Pokušaj da promijeniš slot od te PCi kartice???.trebalo bi da radi ako u Biosu mijenjaš postavke jer baš sam se danas sa tim igrao i radilo je bez problema oko glavne i sporedne..

T-Rex
09-07-2002, 16:49
U BIOS-u imaš jednu stavku gdje možeš odabrati šta će biti primarno PCI ili AGP. To bi trebalo rješiti tvoj prpoblem

FANCY
10-07-2002, 17:58
Nemora značit da će mu samo prebacivanjem u biosu sa AGP na PCI proradit PCI kao primarna grafička jer to ovisi i od ploče a i od AGP grafičke, jedino ako je vanka AGP kartica tad se PCI postavi kao primarna.